6 i 7.11.2010 – Międzynarodowa Wystawa Psów – Poznań

Zapraszamy wszystkich w weekend 6 i 7.11.2010r. na tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich, które jak co roku zgromadzą najpiękniejszych przedstawicieli psiego gatunku – prezentowancyh podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych.
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę publiczność będzie mogła podziwiać psy z wszystkich X grup FCI. Do oceny zgłoszono łącznie już ponad 5,5 tys. psich piękności. Uczestnicy przywiozą swoich pupili nawet z tak odległych zakątków świata, jak Tajlandia, Argentyna czy Brazylia.

Do międzynarodowego jury zaproszono 62 sędziów kynologicznych, z kilkunastu krajów: Polska, Rosja, Austria, Włochy, Francja, Niemcy, Słowacja, Łotwa, Wielka Brytania, Bułgaria, Węgry, Czechy, Białoruś.

Poszczególne grupy psów oceniane będą w następujących pawilonach:

Pawilon 1 Teriery
Pawilon 2 Jamniki, Grupa V
Pawilon 4 Psy Ozdobne i do Towarzystwa,
Pawilon 7 Grupa VI
Pawilon 7A Setery, Labradory i inne z VIII, Charty
Pawilon 8 Owczarki niemieckie, belgijskie, francuskie, Dogi niemieckie, Hovawarty, Nowofundlandy
Pawilon 8 A Border Collie, Berneńskie Psy Pasterskie, PON’y, Owczarki Podhalańskie, Wyżły
Pawilon 9 Rottweilery, Mastify, Owczarki Kaukaskie, Bullmastify
Pawilon 15 B Boksery, Pinczery, Czarne Teriery, Dobermany, Sznaucery

Nie zabraknie tam także nas i i pośrednio naszych podopiecznych. Może nie posiadają dokumentów i nikt ich nie ocenia, ale także zasługuj.a na miłość, szacunek i opiekę własnego człowieka.
Dzieki życzliwości Związku Kynologicznego w Poznaniu, jak co roku nasza Fundacja ze swoim stoiskiem bedzie na Wystawie obecna. Przedstawimy naszych podopiecznych (niesttey tylko w formie fotograficznym) opowiemy o nich i o naszych bieżących działaniach.
Serdecznie zapraszamy – stoisko 21 koło ringu przygotowawczego – pawilon 3A – parter!

Aktualności

16 maja 2024
Pomocna dłoń od Darczyńców
Kolejny zaangażowany Darczyńca postanowił dołączyć do grona firm, które nas wspierają.Serdecznie dziękujemy i ślemy pozdrowienia Sklepowi ROYAL SHOP. Wspólnie możemy…
Czytaj więcej
24 kwietnia 2024
18-ste urodziny Fundacji dla zwierząt Animalia!
Kochani! Animalia kończy 18 lat!To już AŻ 18 lat pomagania zwierzętom!!! Bądźcie tego dnia z nami! Świętujmy razem! Zapraszamy wszystkich…
Czytaj więcej
12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej