Kejtrówka zakończona – dziekujemy za odziewdziny

Coroczna impreza – Kejtrówka 2017 zakończona. Tym razem pogoda dopisała, i w sobotę i w niedzielę cieszyliśmy się słońcem, mimo że zgodnie z prognoza w niedziele po 14.00 zaczęliśmy akcje mocowania pawilonów z obawy przed zapowiadanymi burzami. Przeszły bokiem, pozwalając sam cieszyć się świetna impreza w doskonałej atmosferze.
Konkursy, zabawy, oczywiście latające Psy stanowiły rozrywkę i widowisko niezapomniane. Dodatkowo w niedzielę sporo emocji i zainteresowania budziła rozmowa z gościem specjalnym dr Dorotą Sumińską – tez rozmawialiśmy a nawet nasza adoptusia Kropka miała zaszczyt zasiadania na kolanach tej Wspaniałej Osoby. dziękujemy.
Stoisko Fundacji Animalia odwiedziły także inne nasze adoptusie – bowiem kropka jest już etatowym czworonożnym wolontariuszem.
Przyprowadzili do nas swoich właścicieli Stefanek z nowa koleżanką Klarą – jak co roku, ale także Morgan, obecnie Zefir, staruszek Mundek i psiak adoptowany od nas 8 lat temu (nawet nie mogliśmy ustalić jakie było jego nadane u nas imię) oraz hotelowiec, który także miał szczęście i jako szczeniak opuścił hotel teraz będąc już dorosłym psiakiem.
To ten moment kiedy łza się kręci – kiedy wiem, że warto!

W sobotę pokazały się także szukające domu i czekające na swoja szanse w przytulisku w Buku Rumba, która przy okazji odebrała przekazane przez wirtualną opiekunkę smaczki oraz maleńki Chico – który pozostał już w Poznaniu i tutaj stara się aby ktoś go pokochał.
Adoptusie z właścicielami oraz te czekające na dom – na zdjęciach.
DZIEKUJEMY!

Aktualności

12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej
18 stycznia 2024
Pożegnanie.
Z niewyobrażalnym żalem i rozdartym sercem informujemy, że w dniu 14 stycznia 2024 r. odszedł jeden z założycieli Fundacji dla…
Czytaj więcej
5 stycznia 2024
To już 18 rocznica powstania naszej fundacji!
Kochani! Wczoraj Fundacja dla Zwierząt Animalia skończyła 18 LAT!!!Możecie w to uwierzyć? Bo my nie!  Dokładnie 18 lat temu, 4…
Czytaj więcej