Pilnie szukamy domu na wsi dla 2 kotów wychodzących!

Domu wychodzącego szukają Bartek i Kicia. Oba kotki są w wieku ok. 3 lat i pochodzą z jednego podwórka , na którym nie mogą zostać. Grozi im tam niebezpieczeństwo ze strony niektórych mieszkańców , którzy chcą je otruć. Sprawa jest bardzo pilna.

Bartek przebywa aktualnie w domu tymczasowym, w którym czuje się bardzo nieszczęśliwy. Jest kotkiem zdrowym, wykastrowanym, odrobaczonym i odpchlonym, posiada komplet szczepień oraz książeczkę zdrowia. Mimo ,że wcześniej nie przebywał w domu potrafi pięknie korzystać z kuwety, jest grzeczny, nie niszczy, ale jest też bardzo płochliwy…może żyć obok człowieka ale nie koniecznie razem z nim. W domu tymczasowym (niewychodzącym ) jest od dwóch miesięcy, cały ten czas siedzi pod łóżkiem, boi się wyjść, widać nie ma dobrych doświadczeń z człowiekiem. Wychodzi tylko w nocy, albo jak wyczuje moment i chce uciekać przez okno lub balkon, niestety odbija się od szyby i z powrotem chowa pod łóżkiem. Daje się pogłaskać , ale sam do człowieka nie podchodzi.

Kicia jest wysterylizowana, ale przebywa nadal na wolności na podwórku kamienicy, jej sytuacja z każdym dniem robi się coraz bardziej niebezpieczna bo mieszkańcy nie dają za wygraną.

Szukamy dla kotków domów razem lub osobno ,najlepiej na wsi, gdzie miały by swoje zaciszne miejsce gdzie mogłyby się schronić , ale żeby mogły czuć się wolne tak jak do tej pory. Kotki są kochane, gadatliwe, ale typowo podwórkowe, w zamknięte w mieszkaniu czują się jak w więzieniu.

Wszystkich którzy chcieli by pomóc kotkom i dać im bezpieczne miejsce do godnego kociego życia proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy o każdej porze dnia.

Adriana Misińska

Tel. 501 317 240

misinska.adriana@interia.pl

Aktualności

5 czerwca 2023
Kocie drzwi otwarte. Zapraszamy 10 – 11 czerwca.
Wiemy, że wielu z Was, obserwujących naszego FB, myśli o adopcji kota lub kotów, ale waha się i odkłada podjęcie…
Czytaj więcej
22 maja 2023
Akcja edukacyjna we współpracy z Poznańskim Prestiżem.
Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zaczęliśmy niedawno współpracę z magazynem Poznański prestiż! Dziękujemy pięknie Redaktor Naczelnej magazynu, pani Alicji…
Czytaj więcej
19 maja 2023
Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela
Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską…
Czytaj więcej