Pilnie szukamy domu na wsi dla 2 kotów wychodzących!

Domu wychodzącego szukają Bartek i Kicia. Oba kotki są w wieku ok. 3 lat i pochodzą z jednego podwórka , na którym nie mogą zostać. Grozi im tam niebezpieczeństwo ze strony niektórych mieszkańców , którzy chcą je otruć. Sprawa jest bardzo pilna.

Bartek przebywa aktualnie w domu tymczasowym, w którym czuje się bardzo nieszczęśliwy. Jest kotkiem zdrowym, wykastrowanym, odrobaczonym i odpchlonym, posiada komplet szczepień oraz książeczkę zdrowia. Mimo ,że wcześniej nie przebywał w domu potrafi pięknie korzystać z kuwety, jest grzeczny, nie niszczy, ale jest też bardzo płochliwy…może żyć obok człowieka ale nie koniecznie razem z nim. W domu tymczasowym (niewychodzącym ) jest od dwóch miesięcy, cały ten czas siedzi pod łóżkiem, boi się wyjść, widać nie ma dobrych doświadczeń z człowiekiem. Wychodzi tylko w nocy, albo jak wyczuje moment i chce uciekać przez okno lub balkon, niestety odbija się od szyby i z powrotem chowa pod łóżkiem. Daje się pogłaskać , ale sam do człowieka nie podchodzi.

Kicia jest wysterylizowana, ale przebywa nadal na wolności na podwórku kamienicy, jej sytuacja z każdym dniem robi się coraz bardziej niebezpieczna bo mieszkańcy nie dają za wygraną.

Szukamy dla kotków domów razem lub osobno ,najlepiej na wsi, gdzie miały by swoje zaciszne miejsce gdzie mogłyby się schronić , ale żeby mogły czuć się wolne tak jak do tej pory. Kotki są kochane, gadatliwe, ale typowo podwórkowe, w zamknięte w mieszkaniu czują się jak w więzieniu.

Wszystkich którzy chcieli by pomóc kotkom i dać im bezpieczne miejsce do godnego kociego życia proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy o każdej porze dnia.

Adriana Misińska

Tel. 501 317 240

misinska.adriana@interia.pl

Aktualności

12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej
18 stycznia 2024
Pożegnanie.
Z niewyobrażalnym żalem i rozdartym sercem informujemy, że w dniu 14 stycznia 2024 r. odszedł jeden z założycieli Fundacji dla…
Czytaj więcej
5 stycznia 2024
To już 18 rocznica powstania naszej fundacji!
Kochani! Wczoraj Fundacja dla Zwierząt Animalia skończyła 18 LAT!!!Możecie w to uwierzyć? Bo my nie!  Dokładnie 18 lat temu, 4…
Czytaj więcej