Basia

Rezolutna Baśka szuka swojego człowieka!
Basia to około 1,5 kotka o pięknym, biało-czarnym umaszczeniu i intensywnie zielonych oczach. Została znaleziona pod koniec maja w Murowanej Goślinie. W miejscu znalezienia przebywały inne wolno żyjące koty, które przeganiały ją. W odróżnieniu od nich Baśka nie bała się człowieka. Gdy tylko ktoś ją zawołał, podchodziła do niego i łasiła się, prosząc w ten sposób o głaskanie i nakarmienie. Po obserwacji zachowania kotki stwierdzamy, że musiała kiedyś żyć z ludźmi w domu. Z całą pewnością ktoś ją porzucił.
Basia ma bardzo żywiołowy temperament, uwielbia dzikie zabawy piórkami i wędkami. Jest też wielką amatorką pieszczot. Kocha zwłaszcza drapanie pod bródką i za uszami. Kotka nie ma nic przeciwko braniu na ręce i kolana oraz przytulaniu się do niej.

Baśka ma dominujący charakter. Wszędzie musi być pierwsza – przy misce, przy kuwecie, przy człowieku. Jest też dość gadatliwa i wyraźnie daje znać o swoich potrzebach. Zdecydowanie nie polecamy jej do adopcji w domu, gdzie są inne koty. Niestety, ale kotka bardzo nie lubi kociego towarzystwa – syczy, warczy i przepędza swoich pobratymców. Natomiast ludzi kocha ponad wszystko. Idealnie nadaje się do domu z dziećmi.

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat.

Koty do adopcji

Jadzia
7 lat
Więcej
Kumpel
3 lata
Więcej
Nelka
7 lat
Więcej
Emma
5 lat
Więcej