Calineczka

EDIT:SZUKAMY WIRTUALNEGO OPIEKUNA ! CALINKA ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA I KONIECZNOŚĆ ROBIENIA LEWATYW ZOSTANIE POD OPIEKĄ W DOMU TYMCZASOWYM ! ==================================================
Calineczka szuka domu jej stan jest na tyle zadowalający, że powinna jak najszybciej mieć swojego człowieka już na zawsze. Kotka potrzebuje dużo uwagi i zainteresowania. Koteczka jest aktywna i kontaktowa, po wypadku nie pozostały żadne problemy z poruszaniem się, biega, skacze, bawi się jak każdy młody kot.
Oprócz pilnowania diety wymaga pilnowania regularnych wypróżnień , od czasu do czasu konieczna jest pomoc człowieka w tej intymnej sprawie , jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Po konsultacjach u kilku weterynarzy mamy pewność że nie jest potrzebna żadna operacja ani zabiegi rehabilitacyjne, kotka doszła do zdrowia bez bardzo inwazyjnych zabiegów co cieszy wszystkich.
Czy jest ktoś kto pokocha malutka Calineczkę i da jej dom pełen miłości?
Poszukiwani rozsądni i bardzo wyrozumiali opiekunowie dla maleństwa .

PS.: BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ I UDZIAŁ W LICYTACJACH KTÓRE BYŁY PRZEZNACZONE NA LECZENIE I UTRZYMANIE CALINECZKI.

Koty do adopcji

Pinia
5 miesięcy
Więcej
Guliwer
4 lata
Więcej
Figa
4 lata
Więcej
Oreo
10 miesięcy
Więcej