Ciapek

Ciapek to jeden z kocich maluchów, który trafił do schroniska w Buku razem z dziką mamą (która po sterylizacji została wypuszczona na miejsce bytowania).
Niestety dzikie kociaki-bez socjalizacji- mają małe szanse na oswojenie w schroniskowych warunkach…Dlatego tak bardzo ważne dla takich maluchów jest, żeby trafiły do domu tymczasowego na socjalizację.
Jednym z fuksiarzy jest Ciapek (reszta rodzeństwa nadal czeka w schronisku).
O Ciapku, który już śpi w łóżku ze swoim kilkunastoletnim ludzkim opiekunem tak napisała nasza wolontariuszka:
„Ciapek jest nieśmiały, ale bardzo zyskuje przy poznaniu. Uwielbia głaskanie chociaż jeszcze kilka dni temu o tym nie wiedział.
Marzy o towarzystwie i jak zostaje sam to troszkę płacze. Jest ciekawski i bardzo lubi zabawy z myszkami. Zagląda w każdy kąt i znajduje najmniejsze dziury którymi włazi np pod łóżko. Poznaje się powoli ze starszym beatem Charliem i widać, że jest bardzo otwarty na nowe znajomości. Troszkę się boi hałasu ale już zaczyna się z nim oswajać…No i co tu dużo mówić…Jest CUDOWNY ❤
Szukamy mu najwspanialszego domu pod słońcem.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Bratek
3 miesiące
Więcej
Muniek
4 lata
Więcej
Pini
1 rok 3 miesiące
Więcej
Śnieżek
4 lata
Więcej