Cola

Oto Cola- nasza stosunkowo nowa podopieczna.
Jest to młoda koteczka- szacowany wiek to około pół roku.
Cola została najprawdopodobniej podrzucona na posesję prywatną razem z siostrą- nigdy wcześniej się tam nie pojawiały, więc podejrzewamy porzucenie kociaków.
Miały sporo szczęścia, że ludzie, którzy je zauważyli natychmiast je złapali i zawieźli do schroniska.
Los kotów bezpańskich jest okrutny- giną albo pod kołami samochodów albo muszą walczyć o swój byt znajdując sobie coś do pożywienia lub polując.
Cola nie wygląda na kota, który urodził się na dworze- piękne, lśniące czarne futerko, dobry stan zdrowia może świadczyć o tym, ze miała dom lub przynajmniej opiekuna, który ją regularnie dokarmiał.
Koteczka jest nieśmiała i będzie potrzebowała swojej przestrzeni i czasu na ośmielenie się w nowym miejscu. Powolutku, przy delikatnym traktowaniu na pewno się otworzy i pokaże cudowną, kocią naturę.
Jest piękną zielonooką czarnulką. Żyje w zgodzie z dwoma innymi kocimi podopiecznymi w schronisku.
Czym sobie zasłużyła na taki start życia, na porzucenie? Szczęśliwie nie będzie kolejną mamą wielu bezpańskich kociąt, bo jest już po zabiegu sterylizacji.
Korzysta z kuwetki i drapaka
.
Kontakt w sprawie adopcji Coli:
☎ 509 628 584
📧 alderaanbordercollies@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Figa
4 lata
Więcej
Blanka
8 lat
Więcej
Tina
1 rok 3 miesiące
Więcej
Maliniak
10 lat
Więcej