Czarnuszka

Ogłoszenie grzecznościowe!!!
Witam serdecznie!
Zwracam się do ludzi dobrego serca, kochających koty o stworzenie DOMU dla Czarnuszki. Czarnuszka mieszka w centrum Poznania, jest kotkiem bezdomnym. Wynajmowałam pokój w domu na ogrodzie którego Czarnuszka 1,5 roku temu się okociła. Wydała na świat 4 śliczne kotki dla których znalazłam dom, a później dzięki Fundacji Animalia kotka została poddana sterylizacji.
Czarnuszka była kotką zupełnie dziką, nigdy nie kazała się dotykać, uciekała, syczała, ale 0,5 roku temu coś w niej pękło. Po kilkustenej próbie pogłaskania nie uciekła, co więcej poddała się pieszczotom i już codziennie przychodzi na miseczkę karmy i głaskanie.
Ten dzień był fantastyczny i nigdy go nie zapomnę. Dał mi wiarę w to, że cierpliwość i czas mogą zdziałać cuda. Na tą chwilę Czarnuszka wtula się w dłonie, wskakuje na kolana, a podczas pieszczot ślinka leci jej z pyszczka. Kiedy przyjeżdżam pod dom już z oddali widzę jak biegnie, pomiałkując żebym przez przypadek nie zapomniała o niej.
Niedawno musiałam opuścić mieszkanie, znalazłam coś w pobliżu żeby móc się nią dalej opiekować, ale nie wiem jak potoczą się moje losy i jak długo będę mogła się nią zajmować (mam swojego chorowitego kocura).
Znalezienie dla niej domu jest dla mnie na tą chwilę priorytetem.
Kotka jest odrobaczona, wysterylizowana, w dobrej kondycji. Z dnia na dzień staje się bardzie cywilizowana (teraz jeszcze gwałtowne ruchy ją płoszą, nie lubi też przebywać w zamkniętych pomieszczeniach- instynktownie zaczyna się kulić, czołgać i ucieka przy pierwszej okazji).
Idealny dom dla Czarnuszki: ogród, dłonie gotowe do głaskania, miseczka jedzenia

Kontakt:
ala_kozlowska@wp.pl

Koty do adopcji

Arwena
3 lata
Więcej
Marianek
5 lat
Więcej
Fifąż
5 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Freja
2 lata
Więcej