Dafi

DAFI – uroczy 3 miesięczny kocurek szuka nowego domu!

Dafi to jeden z Rabenek, trójki małych podopiecznych Fundacji dla Zwierząt Animalia. Kocurek trafił pod opiekę naszej fundacji jako kilkutygodniowe kocię. Wraz ze swoim rodzeństwem został znaleziony niedaleko siedziby firmy transportowej. Kocięta nie były tam bezpieczne.
Dafi ma ok. 3 miesiące. To uroczy i pełen energii kocurek. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. To typowy pieszczoch, który uwielbia zwracać na siebie uwagę i okazuje się mu czułość. Kocurek jest przyzwyczajony do noszenia na rękach i przytulania. Najprawdopodobniej nadawałby się do domu z dziećmi. Dafi, jak na kocurka w ty wieku przystało, jest wielkim amatorem wszelkich zabaw. Chętnie bawi się z rodzeństwem, biega za piłeczką i poluje na piórka.
Kocurek jest już odrobaczony, wkrótce czeka go szczepienie. Maił wykonany test na FPV (panlekpopenia), który wyszedł negatywnie.

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Mentos
3 lata
Więcej
Bratek
1 rok 8 miesięcy
Więcej
Klara
5 lat
Więcej
Irys
6 miesięcy
Więcej