Frania

Nasza Frania jest przesłodkim kociakiem – radosnym, odważnym, towarzyskim, szalonym.

Lgnie do ludzi, a także do innych kotów. Nieustannie sprawdza, czy któryś z jej obecnych, tymczasowych kocich towarzyszy miałby ochotę się z nią pobawić; niestety, inne koty są starsze, i czasem obcesowo potraktują Franię, która jednak nie przejmuje się byle czym:)

Nasza Frania jest kocięciem zdrowym. Ma tylko jedno trochę zmienione oczko.

Urodziła się w opuszczonej szopce.  Któregoś dnia pani pracująca w pobliskiej firmie dostrzegła, że kicia leży wciąż w tej samej pozycji, bez ruchu. Zdecydowała się dostać do miejsca, gdzie malutka leżała. Była pewna, że będzie musiała usunąć martwe ciałko. Ale mały koteczek wciąż żył! Dzięki pani, która nie przeszła obojętnie obok nieszczęścia małej Frani, kicia trafiła do naszej Fundacji.

Okazało się, że oprócz niedożywienia i osłabienia Frani właściwie nic nie dolega.

Wet okulista stwierdził natomiast u Frani mikrotorbiele zagałkowe, które są najprawdopodobniej wrodzoną anomalią. Przez nie jedno oczko Frani jest nieco wysunięte do przodu – i tak już zostanie. Ponieważ mała na nie widzi i oko nie wysycha, jest to sprawa kosmetyczna, oka nie trzeba usuwać. Oczywiście przyszli opiekunowie Frani będą musieli obserwować, czy nic się w wyglądzie oczka nie zmienia .

Tyle o oczku, a Frania…  Frania jest czystą kocią radością.

Ponieważ tak bardzo lubi inne koty i ich towarzystwo dobrze jej robi, chcemy, aby została zaadoptowana z drugim kociakiem lub trafiła do domu, gdzie jest już dorosły, przyjazny kot, bądź koty, bądź kocięta.

 

Chętni na adopcję Frani mogą się już zgłaszać; kontakt: an2p@o2.pl, tel. 515 381 838

 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Berlin
9 miesięcy
Więcej
Miron
5 lat
Więcej
Stenia
3 lata
Więcej
Lucjan
11 miesięcy
Więcej