Gina

Gio i Gina

Gio i Gina to dwie 9-miesięczne (jest styczeń 2021), niezwykłej urody siostrzyczki.

Trafiły do Fundacji z działek. Miały zostać wysterylizowane i odstawione z powrotem. Ale… okazały się delikatnymi, subtelnymi kitkami… Żal było wypuścić z powrotem dziewczynki na dwór, gdzie na koty czyha wiele niebezpieczeństw. Ich życie byłoby zapewne krótkie…

Po pierwszym okresie nieśmiałości i przestrachu Gio i Gina otworzyły się zarówno na ludzi, jak i na inne koty:)

Rozrabiają jak to kocie dzieciaki, bawią się chętnie ze sobą, a w stosunku do innych, dorosłych kotów są łagodne i przyjazne. Najbardziej kochały fundacyjnego Julka, starszego kocurka jednooczka:) Był on ulubionym „wujkiem” obu dziewczyn (Julek został już adoptowany). Często leżeli i spali obok siebie, a Julek z czułością wylizywał maludom futerka. Relacje z innymi kotami Gina i Gio również mają doskonałe.

Lubią dobre jedzonko, gonitwy za wędką i piłeczką.

W stosunku do nowych ludzi dziewczyny są nieco nieśmiałe, potrzebują czasu, by nabrać odwagi. Kiedy już nabiorą, chętnie się przytulą i właczą traktorek.

Gio i Gina są zdrowe, zaszczepione, wysterylizowane, testy na Fiv/Felv mają ujemne.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Śnieżka
2 lata
Więcej
Stella
6 miesięcy
Więcej
Pusia
1 rok 6 miesięcy
Więcej
Midnight
3 lata
Więcej