Gunar

SZUKAMY WIRTUALNEGO OPIEKUNA DLA GUNAR. Ze względu na stan zdrowia i padaczkę, prawdopodobnie zostanie pod naszą opieką. Aktualne zdjęcie kotki ze stycznia 2019 i dla porównania mała Guniś na ostatnim zdjęciu.

Gunar trafiła do nas jako kociak od zaprzyjaźnionej fundacji, dzięki której malutka żyje. Kotka gdy miała kilka tygidni została dotkliwie pogryziona przez kocura. Wynikiem pogryzień były połamane kości czaszki i uszkodzenie układu nerwowego, lewe oczko caly czas ma podwyższone ciśnienie. Gunar nie widzi na nie, możliwe ze będzie konieczna operacja.
Z powodu uszkodzeń mózgu Gunar ma padaczkę pourazową, na szczęscie opanowaną lekami. Koteczka jest troche opóźniona w rozwoju, ale stara się nadrabiać.
Ta mała puchata kulka przeszła już tak wiele i jest w niej ogromna wola życia, pomóżmy jej aby to życie było jak normalniejsze i aby była szczęśliwym kotkiem.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Julek
8 lat
Więcej
Belladonna
3 lata
Więcej
Simba
5 miesięcy
Więcej
Nelka
3 lata
Więcej