Pączek

Szukamy kochających, odpowiedzialnych opiekunów dla kociego rodzeństwa. Ponieważ są słodkie jak żadne inne, dostały imiona prosto z cukierni: dziewuszka o ogromniastych oczach to Kruszonka, szef wszystkich szefów, mały pingwinek to Bezik, a drugi chłopiec, ten z pękatym brzuszkiem, to Pączek. Kotki urodziły się na jednym z podwórek w centrum miasta i choć były dokarmiane przez życzliwych ludzi, nie były tam bezpieczne. Trafiły do domu tymczasowego, gdzie oczekują na adopcję

Zobaczcie nasze "ciasteczkowe potworki" podczas zabawy:)
www.youtube.com/embed/KRQppM0X-WU
Zajrzyjcie też do galerii zdjęć:
https://picasaweb.google.com/rozalia.ar … f2theWG6gE

Pączek to śliczny szaro-biały chłopczyk z dwukolorowym noskiem: najbardziej zaprzyjaźniony z człowiekiem z całego rodzeństwa, spokojny, mruczący, kochany, nadaje się do domu z innymi kotami.

Wszystkie kociaki mają ogromne apetyty, z kuwety korzystają bez żadnej wpadki, w nocy śpią, pięknie się razem bawią, są przyzwyczajone do obecności innych kotów oraz czteroletniego dziecka.

Szukamy domu niewychodzącego, takiego gdzie kociaki nie będą samotne, preferowana adopcja dwójki kociąt lub adopcja jednego kociaka jako towarzysza dla innego kota. Szukamy dorosłych, rozsądnych osób, które wiedzą, że kociak to nie tylko ogromna przyjemność, ale też odpowiedzialność na długie lata.

tel. 793-727-477
k.araszkiewicz@gmail.com

Koty do adopcji

W bukowskim schronisku
Sachiko
7 miesięcy
Więcej
Kizia Mizia
2 lata
Więcej
Westa
1 rok 11 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Marcelinka
2 miesiące
Więcej