Panna Migotka

Cześć, jestem Panna Migotka!
Kilka dni temu spacerowałam sobie odważnie po torach. Nikt nie zwracał na mnie uwagi, aż tu nagle pac! Jakaś Pani mnie zabrała! Spakowała mnie do torby i zabrała do wieeeelkiej głośnej puszki pełnej ludzi! Jakiś pociąg czy coś. Później było już tylko gorzej. Zamknęli mnie w klatce. Wyobrażacie to sobie?! Kota w klatce! Darłam się i darłam no i podziałało. Podróż samochodem i w końcu DOM. Gadają, że tymczasowy i to tylko na miesiąc ale ja się nie przejmuję. W końcu spójrzcie na mnie! Będą się o mnie zabijać!
Dom mam całkiem znośny, więc staram się dobrze zachowywać. Nie marudzę przy jedzeniu, załatwiam swoje potrzeby w kuwecie – jak na damę przystało.
Tylko trochę denerwuje mnie to, że te człowieki nie siedzą ze mną cały czas! Wchodzą i wychodzą zamiast się mną zajmować. A ja to bym chciała najbardziej takiego człowieka co by mnie nosił i przytulał cały czas!
Tam na torach nie sądziłam, że człowieki mogą być takie miłe i przydatne a oni jedzonko przyniosą, pomiziają, no i załatwią super zabawki! Fajna sprawa ten DOM, chciałabym mieć już taki własny, tylko mój – więc zaczęłam działać.
Załatwili mi przegląd u weterynarza. Nie było to fajne, więc liczę, że to docenicie!
Zostałam ODROBACZONA (ja nie wiem o co oni mnie podejrzewają), grzebali mi w uszkach, pyszczku, oglądali brzuszek i oczywiście ostatecznie stwierdzili, że jestem zdrowa. Za niecałe dwa tygodnie mają mnie też zaszczepić.
Później została mi już tylko sesja zdjęciowa do odhaczenia no i z mojej strony wszystko zrobione!

Jeśli obiecasz mnie bardzo kochać, przytulać, nosić na rękach, miziać po brzuszku, zapewnić dobre jedzonko i fajne zabawki to być może właśnie Ciebie wybiorę!
No i ważna sprawa, wystarczającą część swojego życia (8tygodni!) spędziłam na zewnątrz więc teraz całą resztę chcę spędzić w domu.
Polecam się! Buziaczki i baranki dla Was drodzy kandydaci!
Wasza Panna Migotka

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Figa
5 lat
Więcej
Black
3 lata
Więcej
Luka
3 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Kiri
2 lata
Więcej