Ptyś

Ptyś urodził się na dworze, przez 7 miesięcy był dokarmiany przez ludzi o dobrych sercach, ale ponieważ nie mógł zostać tam gdzie był, więc trafił do podpoznańskiego schroniska.
Ma niesamowicie miękkie, aksamitne i lśniące futerko, przepiękne zielone oczy, widać że do tej pory jadł bardzo dobrze i miał odpowiednią opiekę.
Ptyś z charakteru jest trochę płochliwy i nieśmiały ale zrobił już bardzo duże postępy. Przy delikatnym i spokojnym podejściu nadstawia główkę i plecki do głaskania i mruczy. Uwielbia zabawy wędką i myszkami, podczas których wyraźnie się relaksuje i ożywia.
Ptyś dobrze dogaduje się z innymi kotami, nie jest nachalny ani nie dominuje ich, będzie dobrym kompanem dla spokojnego kota/kotki. Jak na niespełna rocznego kota jest wyjątkowo zrównoważony, nie będzie w nowym domu grandził. Ma doskonały apetyt, potrafi korzystać z drapaczka, bezbłędnie z kuwety, jest bardzo czystym kotem.
Ptyś czeka na wyrozumiałych ludzi i wspaniały dom, może Twój?

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzęcia. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzę zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Budrys
3 lata
Więcej
Luka
2 lata
Więcej
Cudak
1 rok 8 miesięcy
Więcej
Michonne
4 lata
Więcej