Ptyś

Ptyś urodził się na dworze, przez 7 miesięcy był dokarmiany przez ludzi o dobrych sercach, ale ponieważ nie mógł zostać tam gdzie był, więc trafił do podpoznańskiego schroniska.
Ma niesamowicie miękkie, aksamitne i lśniące futerko, przepiękne zielone oczy, widać że do tej pory jadł bardzo dobrze i miał odpowiednią opiekę.
Ptyś z charakteru jest trochę płochliwy i nieśmiały ale zrobił już bardzo duże postępy. Przy delikatnym i spokojnym podejściu nadstawia główkę i plecki do głaskania i mruczy. Uwielbia zabawy wędką i myszkami, podczas których wyraźnie się relaksuje i ożywia.
Ptyś dobrze dogaduje się z innymi kotami, nie jest nachalny ani nie dominuje ich, będzie dobrym kompanem dla spokojnego kota/kotki. Jak na niespełna rocznego kota jest wyjątkowo zrównoważony, nie będzie w nowym domu grandził. Ma doskonały apetyt, potrafi korzystać z drapaczka, bezbłędnie z kuwety, jest bardzo czystym kotem.
Ptyś czeka na wyrozumiałych ludzi i wspaniały dom, może Twój?

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzęcia. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzę zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

W trakcie leczenia
Rysiu
5 lat
Więcej
Biszkopt
1 rok 11 miesięcy
Więcej
Flora
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Cherry
2 lata
Więcej