Rysia

Poznajcie kotkę o imieniu Rysia, która pragnie znaleźć kochającą rodzinę. I my tego też bardzo dla niej chcemy.  Ma  około 7-8 miesięcy (maj 2023) ,  jest spokojna i piękna. Jak to określiła jedna z wolontariuszek, „łagodna jak baranek”. Złapana na sterylizacje, gdyż żyła na ulicy w stadzie kotów którymi zajmowała się ich opiekunka.  Początkowo miała wrócić w miejsce bytowania, ale jak wypuścić takiego słodziaka?😍 Jednogłośnie uznaliśmy, że szukamy dla niej domu 😊.
W kociarni gdzie Rysia obecnie mieszka udowodniła już, że jest przesympatyczną istotą, która kocha inne koty i uwielbia się z nimi bawić.

W tym wieku kociak ma pewne priorytety i zabawa jest jednym z nich. 🙂
Ludzi Ryśka już też polubiła i pozwala na pieszczotki, chociaż bywa nieco nieśmiała w obliczu zbyt wielkiego zainteresowania.
Pewnie się szybko ogarnie, jak większość młodych kotów, ale potrzebuje czasu, aby zaufać konkretnym osobom i nowym sytuacjom.
Rysia stanie się idealnym wyborem dla kogoś, kto szuka towarzystwa dla swojego kota, ale nie tylko. Dobrze rokuje,  wygląda na to, że kiedyś będzie z niej fajny i przyjacielski kot. Polecamy Ryśkę i pokochanie tego burego skarbu. <3

Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

Wypełnij ją i  odeślij  na adres adopcje.animalia@gmail.com w temacie podaj imię kota – Rysia.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Inka
1 rok 1 miesiąc
Więcej
Flora
4 lata
Więcej
Kacper
4 lata
Więcej
Figa
4 lata
Więcej