Sisi

Sisi to jedna z Rabenek, trójki małych podopiecznych Fundacji dla Zwierząt Animalia. Kotka trafiła pod opiekę naszej fundacji jako kilkutygodniowe kocię. Wraz ze swoim rodzeństwem została znaleziona niedaleko siedziby firmy transportowej. Kocięta nie były tam bezpieczne.

Sisi ma ok. 3 miesiące. To bardzo ufna i przyjaźnie nastawiona do ludzi kotka. Jest najmniejsza i najdrobniejsza z rodzeństwa. Dipsi kocha towarzystwo człowieka – uwielbia przebywać na kolanach, być głaskana i przytulana. Gdy widzi, że jej brat Difi jest tulony, od razu podbiega i również domaga się pieszczot. Kotka, jak każdy kociak, jest bardzo aktywna, energiczna i lubi się bawić. Potrafi bawić się ze swoim rodzeństwem i sama. Do szczęścia brakuje jej człowieka na wyłączność. Kto ją pokocha?

Kotka jest już odrobaczona, wkrótce czeka ją szczepienie.

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Masza
2 lata
Więcej
Maliniak
11 lat
Więcej
Joe
3 lata
Więcej
Mruczuś
5 lat
Więcej