Sokrates

Sokrates odszedł za tęczowy most.
W końcu Sokrates znalazł kochający dom…już wcześniej przed adopcją był wycofany, mniej jadł – zrobiliśmy badania i nic , kot zdrowy….
Sokrates pojechał do nowego domu , po jakimś czasie przestał jeść , opiekunowie pojechali do weterynarza , znowu badania i diagnoza…FIP…
Sokrates odszedł za tęczowy most….a nowy dom został ze złamanym sercem …

Sokrates to około roczny kocurek który pilnie szuka domu.
Sokratesa rozpiera energia, wszędzie go pełno. Byłoby dobrze gdyby znalazł dom gdzie już jest inny kot, żeby miał możliwość spożytkowania swojej energii w zabawie . Uwielbia bawić się piłeczką.
Lubi głaskano , pieknie udeptuje łapkami, ale w umiarkowanej ilość tzn. tylko wtedy kiedy on ma na to ochotę. Uwielbia siedzieć na parapecie i oglądać świat. Lubi bawić się piórkami na wędce, piłeczką którą nosi w pyszczku. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
Zapoznał się z dużym psem i jest nim bardzo zaciekawiony. Myślę że mógłby mieszkać w towarzystwie pieska. Sokrates bardzo zaprzyjaźnił sie z Wiórkiem kotkiem który również czeka na swój dom.
Byłoby dobrze gdyby znalazły wspólny dom. Pięknie razem sie ze sobą bawią.http://allegro.pl/kot-ek-wiorek-3-mc-czeka-na-dom-poznan-i1215230341.html
Posiada książeczkę zdrowia. Jest zaszczepiony odrobaczony i wykastrowany.
Podaruj Sokratesowi dom.

Koty do adopcji

Anabel
2 lata
Więcej
Masza
2 lata
Więcej
Maliniak
11 lat
Więcej
Gaja
3 lata
Więcej