Vetka

Kotka nazwana Vetka jest młodziutka, ma niewiele ponad rok i już zaznała ogromnego bólu i stała się kaleką. Nie wiemy co ją spotkało – wiemy tylko tyle ile widzieliśmy – trafiła pod nasza opieka przywieziona przez Osobę, która zlitowała się nad jej cierpieniem – tylna nóżka była ciężko okaleczona, w części urwana, czy odgryziona, nie wiemy. Rana nie była nowa. Vetka trafiła do kliniki, gdzie z początku rokowania były ostrożne, gdyż stan ogólny koteczki, jej wyniki były złe o kicia byłą w szoku. Jedynym ratunkiem była amputacja i gdy udało się ustabilizować stan ogólny kotki, przeprowadzono operację. Amputacja objęła całą tylną prawa łapkę.
Kotka już po zabiegu doszła do siebie w klinice. My szukamy pilnie dla Vetki domu, kogoś kto przyganie niepełnosprawne zwierzątko i otoczy opieką, aby mogła opuścić klatkę szpitalikową i odnaleźć szczęście we własnym domu. Vetka nie może zamieszkać w domu wychodzącym, nie może także być kotem wolnożyjącym – bez łapki nie poradzi sobie.
Vetka jest miłą, łagodną i cierpliwą koteczka, dobrze sobie radzi, korzysta z kuwety. Nie sprawi kłopotu – potrzebuje tylko trochę miejsca w domu i w sercu.
Prosimy także o sponsorowanie operacji i leczenia kotki w klinice – będzie to proces dłuższy i kosztowny. Wszelkie wpłaty dla niej prosimy opisać – ratunek Vetki. Z góry dziękujemy za pomoc.

Koty do adopcji

Masza
2 lata
Więcej
Dominika
3 lata
Więcej
Bratek
1 rok 11 miesięcy
Więcej
Stachu
1 rok 11 miesięcy
Więcej