Wiki

Domku szuka malutka, 8-tygodniowa (jest listopad 2019) wesoła i słodka Wikunia.

Kiedy Wiki trafiła do przychodni weterynaryjnej, była maleńką, zabiedzoną kocią kulką, z pyszczkiem zaklejonym skorupą śluzu. Wyglądała, jakby nie miała oczu. Na szczęście okazało się, że oczka są – i chociaż początkowo nie było pewności, czy uda się je w pełni wyleczyć, powiodło się. Oczka Wiki są zdrowe. Wiki widzi doskonale. Jedynym śladem po tych przejściach jest małe zmętnienie na jednym oczku – jest to jednak wyłącznie „defekt” kosmetyczny.

Koteczka ma obecnie 8 tygodni, nadal jest maleńka, ale całkowicie zdrowa. Została odrobaczona i zaszczepiona. Nadal mieszka w przychodni i czeka na domek.

Jest kochanym kotkiem i jak to maluch bardzo lgnie do ludzi. Potrzebuje towarzystwa, no i zabaw oczywiście – przed nią jeszcze całe kocie dzieciństwo. Niestety tu gdzie teraz jest spędza z konieczności wiele czasu w zamknięciu. Bardzo się przeciw temu buntuje, małe biedactwo…

Byłoby cudownie, gdyby Wiki trafiła do domu z innym kociakiem albo przyjaznym dorosłym kotem, który pokazałby jej, jak kotem być:)

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 515 381 838, mail an2p@o2.pl

Wiki jest podopieczną Fundacji dla Zwierząt Animalia.
Ostateczna decyzja o adopcji należy do wolontariusza opiekującego się Wiki.

Koty do adopcji

Kumpel
3 lata
Więcej
Bratek
1 rok 10 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Harry
1 rok 11 miesięcy
Więcej
Luna
2 lata
Więcej