Bambi

BAMBI ma śliczne imię, niewiele miesięcy życia za sobą – ok.3-4 m-ce i od początku ma po prostu pecha. Psie dziecko porzucone, nie szukane, niczyje – spędza dzieciństwo w schronisku dla bezdomnych zwierzaków. W psim bidulu. I niezależnie od tego, jak dobą ma opiekę, ilu wolontariuszy wokół siebie – to nigdy nie będzie dom. Taki własny, na zawsze. Sunia została znaleziona w okolicach Buku , najprawdopodobniej wyrzucona, niestety nikt jej nie szukał. Jest bardzo żywym młodym psem, pełnym energii, w kojcu trochę szczekliwa, ale można się tego spodziewać, zamknięcie za kratami nie sprzyja jej rozwojowi. Świetnie
dogaduje się z psami, niestety nie ma stałego kontaktu z człowiekiem, dopiero zaczyna wychodzić na spacery. Szuka odpowiedzialnego domu, domu który zdaje sobie sprawę z temperamentu i wychowania szczeniaka. Z konieczności nauczenia go zasad czystości, porządku w mieszkaniu. Chętnie zamieszka także z innym dorosłym spokojnym pieskiem, który wszystko jej pokaże. Ale nie jest to konieczne. Nie wydamy Bambi do kojca ani tym bardziej na łańcuch. Będzie średnim psem, takim trochę wyższym ale niezbyt ciężkim.
Warunkiem adopcji Bambi jest wypełnienie ankiety adopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej w której jednym z punków jest obowiązek poddania suni sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku.
Kontakt w sprawie Bambi:
Tel. ☎️509 628 584
Mail:📧 alderaanbordercollies@gmail.com

Psy do adopcji

Max
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej
Bazyl
14 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
6 lat
Więcej