Bandzior

Bandzior, mały, drobny psiak ma około 2 lat. Nie wiemy, kto zawinił, że już na początku swego życia trafił do schroniskowej klatki. Prawdopodobnie jednak to człowiek.
Przypuszczamy, że mały psiak został kupiony jako terier, być może terier walijski, bo z koloru go bardzo przypomina. Gdy podrósł, okazało się jednak, że to nie jest pies rasowy, stąd pozbyto się go bez zbędnych kłopotów.
Błąkający się Bandziorem w końcu trafił do przytuliska i pod opiekę naszej Fundacji.
Z początku bardzo nieufny, ze strachu szczekał i szczerzył ząbki na każdą próbę zbliżenia. Cóż – człowiek jednak nie kojarzył mu się zbyt dobrze.
Powoli, powoli, cierpliwością, sercem – nasi wolontariusze sprawili, że zaczął się otwierać na kontakty.
Polubił spacery z drugą, czworonożną koleżanką, już wie, że człowiek potrafi pogłaskać i sprawić przyjemność, nie tylko bić i sprawiać ból.

Jeszcze nie całkiem zaufał, ale zrobił wielki krok do przodu w tych relacjach.

Bandziorem jest mały i drobniutki. Pilnie właśnie teraz potrzebuje domu – najlepiej bez psiego towarzysza tej samej płci (suczki mile widziane) i bez dzieci, bowiem ich spontaniczność może go przestraszyć.
Bandzior ma terierowy charakter – może znajdzie się miłośnik terierów, który będzie kontynuował naszą pracę, który wyciągnie z kojca małego pieska, zanim kolejna zima go tam zastanie.
Bandzior pilnie wypatruje swojej szansy.
Może Ciebie? Pomyśl.
To wielka miłość za tak niewiele.

Kontakt w sprawie adopcji psiaka:
Tel. 509 628 584
Meil: fdz.animalia@wp.pl

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Oreo
7 lat
Więcej
Myszka
2 lata
Więcej
Max
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej