Baster

Baster to roczny dzieciak znaleziony w nocy. Błąkający się po ulicach, kulawy. Nie wiadomo czy kulawizna spowodowana była potrąceniem czy kopnięciem, można tyko się domyślać. Jednak już po 2 dniach psiak doszedł do siebie. Szaleje z innym psem i czuje się dobrze.
Jest mały, waży poniżej 10 kg.

Mimo tego co prawdopodobnie przeżył Baster to psiak bardzo kontaktowy, kochający ludzi i mający swoje zdanie! Potrafi powiedzieć co mu się nie podoba, bądź i to pokazać.
Widać, że w miejscu gdzie przebywał wcześniej nie został nauczony podstawowych zachowań. Jedyne co potrafi to utrzymać czystość w domu.
Złości się bardzo gdy ktoś wychodzi z domu i psiak zostaje sam, jednak komunikuje to na razie jedynie głosem. w domu jeszcze nic nie zostało zniszczone.

Jego gadatliwość to jedna z głównych cech, szczeka z radości i złości. Na razie pracuję nad tym by w domu zachowywał się ciszej – są już duże postępy.
Wspaniale natomiast dogaduje się z innymi psami, potrafi szaleć z pół dnia, później pada zmęczony pod łóżkiem.
Nie wchodzi do łóżka – śpi pod nim albo obok.
Co mnie bardzo cieszy – to bardzo pojętny psiak. Już po jednej lekcji chodzenia na smyczy rozumie o co chodzi.

Baster poszukuje kochającego domku, najlepiej z ogródkiem, bo przez cienkie ściany bloków może przeszkadzać jego szczekanie. Najlepiej gdyby to był domek, który wcześniej posiadał psa, lub szuka następnego do powiększenia stada. Mały nie powinien trafić do osoby uległej, bo szybko nią zawładnie i będzie robił co chce.

Pomóżcie temu wspaniałemu, szalonemu, pełnemu energii dziecku znaleźć dom! Obecnie piesek przebywa w domu tymczasowym pod Poznaniem. Jednak na pobyt w tym domku czeka schroniskowa sunia w wielkiej potrzebie. Trafi tam dopiero gdy Baster znajdzie swoje własne miejsce.

Kontakt w sprawie Bastera:

mail snuszkak@gmail.com
tel. 509565343

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Molly
9 lat
Więcej
Max
10 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Oskar
2 lata
Więcej