Bono

Bono – cóż można na początek o nim napisać. Ma ok. 5 lat, jest bardzo energiczny i niby wesoły, kontaktowy z ludźmi, bezproblemowy z psami, bardzo cierpliwy do młodych psów. Nikt nie jest ideałem, także Bono wymaga trochę pracy przy chodzeniu na smyczy ale robi już duże postępy z wolontariuszami i niebawem nie będzie to stanowiło problemu. I cóż… to jednak nie wszystko, bowiem Bono nadrabia miną. Błysk w oku, niby radość na widok człowieka – to po prostu jego prośba – bowiem inaczej wyrazić jej nie potrafi. Jego świat się zawalił, a pan odszedł tam skąd się nie wraca. I już nigdy się do Bono nie odezwie. A nieduży szorściak tak się boi, że w schroniskowym kojcu będzie wiódł już całe swoje życie. To zapewne stąd ta wesołość – bo w końcu kto by chciał smutnego psa?
Ale może… może los do Bono się uśmiechnie i znajdzie dom taki na zawsze. Dom który da mu szansę na ponowne pokochanie człowieka.
Chcesz mu dać taką szansę, poznać Bono – zadzwoń – Tel. 509 628 584. Piesek czeka na swój wielki dzień w schronisku w Buku koło Poznania.

Psy do adopcji

Mini
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Oskar
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
3 lata
Więcej