Carmen

Carmen – pies idealny szuka idealnego właściciela.
Jeśli istnieje pies doskonały to jest nim właśnie Carmen! 🙂
Losy Carmen nie są do końca poznane ale odkąd się pojawiła w Osiecznej to przeszła skomplikowaną drogę aby znaleźć się w domu tymczasowym.
Pojawiła się znikąd, przestraszona, głodna, lękliwa z kleszczami i ogromnym smutkiem w oczach. Dwa tygodnie minęły zanim nabrała ufności do ludzi dokarmiających ją. Po Świętach Wielkanocy przyjechała do Poznania do domu tymczasowego, z którego uciekała 2 razy (wyprowadzając za sobą również inne psiaki 😉 aż została złapana i zawieziona do schroniska. Wtedy zapadła decyzja, że jej domem tymczasowym będzie mieszkanie w bloku z dwoma kocimi rezydentkami.
Carmen ma ok 2,5 roku jest niedużą, ważącą 5 kg suczką. Idealnie odnalazła się w bloku, gdzie bardzo dobrze dogaduje się z kotami. Jest to piesek, z którym można robić wszystko – biegać, jeździć na wakacje czy po prostu relaksować się w domu. Carmen rewelacyjnie jeździ w samochodzie, siedząc grzecznie na tylnym siedzeniu – nie piszczy, nie ma choroby lokomocyjnej. Na smyczy chodzi lepiej niż wiele psów, nawet dzieci mogą ją prowadzić. Uwielbia psy, bawi się ze wszystkimi napotkanymi podczas spacerów.
Pozostawiona sama w domu na czas wyjścia do pracy leży grzecznie na swoim posłaniu i nigdy nie załatwia się w domu.
Czy ma wady? Nie wiem czy to wada ale pies potrafi wykopać dziurę i uciec z posesji. Robi tak kiedy zostaje sama bez nadzoru ale kiedy jest ze swoim człowiekiem nie myśli nawet o ucieczce.
Do "wad" można zaliczyć zupełny brak współpracy przy robieniu jej zdjęć ;).

Suczka swojemu właścicielowi odda 200% siebie i będzie przyjacielem na dobre i złe, na zawsze!
Kontakt: Gosia 603253221

Psy do adopcji

Max
10 lat
Więcej
Misiu
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Molly
9 lat
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej