Flea

Flea to piękna bokserka, której życie to gehenna. Spędziła część swego życia w „hodowli” – rozmnażalni bokserów w małej miejscowości. Gdy kazała się już niepotrzebna jej właściciel próbował ja zabić siekierą – ślad po tamtym zdarzeniu pozostał na jej głowie. W ostatniej chwili została odebrana
przez człowieka, któremu jej los nie był obojętny, ale sunia trafiła do kojca z budą (innej opcji nie było, a groziła jej śmierć), a jak wiadomo dla bokserów to nie jest najlepsze miejsce.
Oddając nam psa jej wybawiciel sam powiedział, że cieszy się, że boksia
pojedzie w lepszy świat. Mamy nadzieję, że teraz zobaczy, iż człowiek
to fajna instytucja: nakarmi, zadba o zdrowie i przede wszystkim przytuli.

Flea to typowy bokserek, nie wykazuje żadnej agresji. REWELACJA!!! Pies na razie nieco nieśmiały, strachliwy, boi się człowieka, ale z drugiej strony ciągnie do niego gdy widzi człowieka z daleka, merda swoim króciutkim ogonkiem. Pies do pokochania od zaraz. Problemem jest tylko wychodzenie na spacer – los jej nie rozpieszczał i chyba nie miała dotąd takich okazji – większość życia miała inne zadania, nikt nie przejmował się spacerami z sunią.
Obecnie sunia przebywa w klinice – jest potwornie wychudzona, straszliwie zapchlona, ma zapalenie spojówek.
Po wykurowaniu zostanie wysterylizowana.
Niestety nie mamy miejsca dla malej, a żal, aby trafiła do budy i kojca… po tym co przeszła. Szukamy także cierpliwego domu tymczasowego, a najlepiej stałego – kogoś, kto nauczy Fleę spacerów na smyczy i przywróci radość w psich oczach.
Prosimy także o pomoc w opłaceniu kosztów pobytu Flei w klinice – mamy niestety coraz więcej podopiecznych a coraz mniej środków aby pomagać. Flea zasłużyła na ratunek – każda złotówka jest na wagę złota.
Prosimy w imieniu Flei – pomóżcie!
Wpłat można dokonać na konto Fundacji dla Zwierząt Animalia z dopiskiem w tytule – pomóż Flei.
Z góry dziękujemy.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Filip
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Snickers
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej
Max
5 lat
Więcej