Harry

Do małego przytuliska, a tym samym pod opiekę Fundacji trafił duży, ślicznie zbudowany, urokliwy psiak, nazwany przez nas Harry. Jest młody ma może około 2 lat.
Błąkał się już jakiś czas koło siedzib ludzkich, koło schroniska, pewnie został gdzieś tam wyrzucony, może szukał domu i czekał na swego Pana.
Harry spał pod płotem, w dzień skradał się do środka, na teren schroniska, by znaleźć trochę jedzenia. Harry tak bał się człowieka, że był problem ze złapaniem go do kojca. Jednak trafił na kogoś, dla którego ten porzucony pies o pięknych oczach był ważny. Zaufał – pozwolił założyć obrożę, wziąć na smycz.
Niestety, z wielkim żalem i bólem w sercu Pani, którą zauroczył, odprowadziła go do schroniskowej klatki. Tylko tak mogła zapewnić mu bezpieczeństwo. Tylko tak miał jedzenie i opiekę.
Teraz siedzi już w swojej klatce, ale jest ona malutka, taki duży pies jest zupełnie jak w małej klitce.
To wielki psiak o wielkim sercu, nie wykazuje agresji, czeka na te spacery, na jakiś znak. Czeka na serce, które ktoś mu w końcu okaże.
Harry ma książeczkę zdrowia, komplet szczepień i chipa.

Harry, młody, śliczny pies prosi o pomoc w znalezieniu sobie miejsca na zawsze – my możemy tylko przyłączyć się do prośby Harrego.

Jeśli szukasz takiego przyjaciela jak Harry, zadzwoń lub napisz:

Tel. 609 601 362; 509 565 343
Meil: fdz.animalia@wp.pl

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Oreo
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
Misiu
11 lat
Więcej