Iwa

Iwa około 2 letnia, mała, niewiele większa od jamnika suczka przybłąkała się na teren jednej z podpoznańskich placów budów i tam, w mrozie, na śniegu urodziła córeczkę, którą nazwaliśmy Inka.
Nie miała gdzie schronić się z maleństwem, często leżały na śniegu. Na szczęście otrzymaliśmy sygnał o rodzince i obie trafiły pod naszą opiekę. Inka jest jeszcze maleńka, ale bezpieczna razem z mamą. Iwa wymaga lepszej karmy – była w niezbyt dobrej formie, konieczne są odżywki oraz profilaktyka weterynaryjna. Po odchowaniu Inki zamierzamy Iwę wysterylizować.
Prosimy o udział w aukcjach na rzecz suczek oraz pomoc w szukaniu domków.
Iwa szuka domku dla siebie – na razie razem z córeczka, którą za miesiąc możemy odebrać.
Jeśli Iwa znajdzie dom, który nie będzie mógł zabrać jej córeczki – zostaną u nas a do nowego domku Iwa pojedzie za miesiąc.
Jeśli spodobała się Iwa – jest łagodna i urocza w stosunku do ludzi, w stosunku do innych zwierząt pomrukuje – co jest zupełnie zrozumiałe, broni swojej córeczki (nie wiemy przed czym jeszcze musiała jej bronić i dlaczego ma tylko 1 szczeniaka – może straciła inne) – napisz, zadzwoń. Możesz zostać najpierw jej opiekunem wirtualnym a za miesiąc – rzeczywistym.
Prosimy – pokochajcie Iwę i Inkę, która także powoli zaczyna szukać domku.

Psy do adopcji

Mini
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
3 lata
Więcej