Książę

Książę, piękny psiak w typie jamnika szorstkowłosego nieco większych gabarytów został znaleziony w połowie maja 2012 w okolicach Wronek. Ma około 2,5 roku. Jego stan świadczył o dłuższym zaniedbaniu – sfilcowana sierść, dredy, kołtuny, których nie można było rozczesać. Na uchu ślady urazu – może uderzenia, może pogryzienia. Nie można było zostawić pieska bez pomocy. Dlatego przyjechał do Poznania pod opiekę Fundacji Animalia i trafił do tymczasowego domu.
Pierwsze zabiegi w gabinecie fryzjerskim, kąpiel i strzyżenie pokazały, jakim pięknym psem jest Książę. Elegancka sylwetka i kolor pieprz i sól – waga ok. 13 kg to cały psiak.
Książę jest nie tylko śliczny – jest łagodny, grzeczny, spokojny. Zna zasady czystości, chodzi na smyczy. Nie niszczy w domu i potrafi zostać sam. Jedyne czego potrzeba psiakowi to własny dom i człowiek do którego Książę mógłby się przytulać. Kawałek kącika w mieszkaniu i spory kawałek w sercu.
Książę szuka człowieka, który nigdy go nie porzuci i nie skrzywdzi. Kogoś kto odpłaci opieką, troską i odpowiedzialnością na psią miłość. Pies w domu tymczasowym nie może zostać długo – pilnie szukamy domu dla Księcia.

Psy do adopcji

Mini
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Snickers
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Benji
6 lat
Więcej
Borus
6 lat
Więcej