Loki

Ogłoszenie grzecznościowe.
Domu szuka uroczy szczeniak! Piesek wabi się Loki, ma około 5 miesięcy głową sięga ponad kolano i jest bardzo wesoły i energiczny. Uwielbia zabawy piłką tenisową i bieganie. Większych piesków się boi, ale jest to prawdopodobnie spowodowane pogryzieniem jeszcze u poprzedniego właściciela,ponieważ ma przecięte uszko i blizny na pysku ( nie są one duże).
Loki bardzo ładnie chodzi na smyczy i umie aportować. Uwielbia ludzi jak i dzieci ( choć delikatnie podgryza przy zabawie i lepiej mieć go na oku przy dziecku ).
Matką jest nieduża suczka rottweilera, ojciec jest nieznany. Maluch ma zrobione szczepienia na 7 chorób i miał zostać zaszczepiony przeciw wściekliźnie.
Ma również przepuklinę pępkową i miał mieć zabieg na początku kwietnia, je jest ona bardzo zaawansowana ale trzeba mu jedzenie podawać częściej i w mniejszych ilościach. Obecnie dostaje 3 razy dziennie i jest to wystarczające dla niego.
Według weterynarza piesek jest w bardzo dobrej kondycji zdrowotnej poza przepukliną.
W tej chwili ma 13 kilogramów i będzie to raczej średniej wielkości piesek.
Zależy nam na tym, żeby trafił do naprawdę kochających ludzi którzy będą mieli czas na zajęcie się pieskiem, ponieważ od wzajemni bardzo wielką miłością i oddaniem.

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad psem to zobowiązanie na kilkanaście lat.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Benji
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Filip
4 lata
Więcej
Riko
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Snickers
5 lat
Więcej