Lola

Bohaterką, szukającą nowej rodziny jest sunia w typie PITBULLA o imieniu „LOLA”.
Lola jest czarna z białymi znaczeniami. Nie ma ciętych uszu.
Sunia jest młoda. Ma ok. 1,5 roku.
Dopiero zaczyna wkraczać w dorosłość i tu stracił właściciela. Już dwukrotnie…
Została porzucona. Nie jest do końca znany powód dlaczego Lola trafiła do schroniska. Można jedynie snuć, że może się znudziła, może właściciel sobie nie radził z dorastającym psem, a może wyjechał…. Każdy powód jest bowiem dobrą wymówką.
Lola znalazła nowych opiekunów, została adoptowana ze schroniska.
Jednak w niedługim czasie została znaleziona na ulicach Poznania, wałęsająca się, zagłodzona…
Niestety teraz rasa ta jest dość często spotykana w schroniskach – zbyt często! Niezwykła „moda” jaka panowała na te psy jeszcze kilka miesięcy temu, zamiast pożytku, przyniosła jedynie złe skutki i złą sławę. Mnożenie w masowej ilości, nie dbanie komu się oddaje psa, nie sterylizowanie psów i suk bez uprawnień hodowlanych itd. dziś skutkuje, że te piękne, kochające ludzi czworonogi nie mają swych rodzin a w schroniskach często zostają uśpione z powodu niewiedzy ludzkiej.
Staramy się ratować chociaż niektóre z tych psów. Szukać im odpowiedzialnych, a przede wszystkich kochających domów! Jednym z psów, którego chcemy teraz uratować jest właśnie LOLA.
SZUKAMY WIEC WYJATKOWEGO WLAŚCICIELA DLA TEJ SUNI.
Lola jest przepiękną sunią, nie jest agresywna do ludzi, dzieci a nawet zwierząt. Mieszka z kotem – i odstępuje mu miskę. Wychodzi na spacer z dzieckiem. Zostaje sama i nic nie niszczy. Nie hałasuje.
W charakterystyce samej rasy jest zapis, ze bullowaty jest psem bardzo łagodnym do ludzi.
Lola jest domowym psem, może mieszkać w mieszkaniu. Trzyma potrzeby, grzecznie zostaje sama.
Ponieważ wiemy, ze nie jest to pies „morderca” a wręcz przeciwnie szukamy mu odpowiedniego domu.
Szukamy domu, w którym Lola – pozna czym jest miłość, co to znaczy kochać, co to znaczy móc się bawić, szkolić i żyć jak inne czworonogi, bez obaw, ze dostanie się po głowie, gdy jego właściciel ma akurat zły dzień.
Szukamy dla niej właściciela – przewodnika – człowieka, silnego psychicznie, zrównoważonego, zdecydowanego i odpowiedzialnego.
Jeżeli ktoś chce zaadoptować pięknego psa, który będzie przyjacielem rodziny a potencjalnych złodziei będzie odstraszać wyglądem, to musi też zagwarantować odpowiednie warunki.

Nowy właściciel będzie musiał podpisać umowę adopcyjną, będzie musiał godzić się na sprawdzenie oferowanych przez siebie warunków dla psa przed i po adopcji, będzie musiał Lolę odebrać całą rodziną osobiście.
Lola obecnie znajduje się w okolicach Warszawy.

W sprawie adopcji prosimy wyłącznie o kontakt: 0 501 797 018 adopcjebullowatych@wp.pl
www.fundacja-ast.pl

Psy do adopcji

Borus
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Paco
4 lata
Więcej
Misiu
12 lat
Więcej
Mini
12 lat
Więcej