Maks

Maks – piękny owczarek niemiecki miał wszystko – dom, dach nad głową, zawsze pełna miskę, człowieka. Wydawać by się mogło, że miał szczęście. Właśnie – MIAŁ to dobre słowo, bowiem szczęście opuściło Maksa po 11 latach. Koleje losu właściciela się wykoleiły – i smutny Maks pozostał bez domu, bez człowieka – bez nadziei. Nie miał gdzie się podziać, nie chciało go nawet schronisko.
Nie można było pozwolić, aby ten niesłychanie łagodny, cierpliwy, dostojny i opanowany pies pozostał na stare lata sam – bez pomocy. Trafił więc pod skrzydła Fundacji Animalia i teraz czeka na własny dom już na zawsze.
Maks nie rozumie co się stało, zresztą jak wytłumaczyć psu zawirowania życiowe, tragizm codzienności. Maks tęskni za człowiekiem, tam gdzie teraz mieszka tymczasowo – nie może zostać na dłużej. Gdzie jest dom dla pięknego Maksa. Zasłużył na bezpieczeństwo, na wszystko co dobre.
Maks nie mieszkał w mieszkaniu – poszukujemy dla niego domu, ciepłej budy, pełnej miski +654 i dobrego, odpowiedzialnego człowieka przez duże C. Kogoś kto przygarnie i pokocha Maksa, i komu Maks będzie mógł oddać całe swoje serce – całego siebie do końca życia.
Maks jest tolerancyjny do innych psiaków, lubi ludzi, ale bez natręctwa. Ot, starszy psi pan.
Rozejrzyj się, może to właśnie Ciebie szuka Maks spoglądając w dal przez płot otaczający jego obecne miejsce zamieszkania. Może właśnie u Ciebie jest dom dla Maksa, buda, może Twoja ręka będzie głaskać psi łeb. Może Ty zapewnisz Maksowi szczęście na całe pozostałe życie.53

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Benji
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
3 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Oreo
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej