Mary

Mary to kochana, niewielka, łagodna i delikatna 10-cio miesięczna suczka. Trafiła pod opiekę Fundacji Animalia z rodzeństwem, które już dawno pojechało do domu. Mary została w hotelu dla psów i nie bardzo potrafiła się odnaleźć. Trzymała się z daleka, nieśmiała i smutna. Obecnie zamieszkała w domu tymczasowym, gdzie ma tylko 1 psiego kolegę (ale za to jakiego!) i powoli przekonuje się do wszystkiego wokół. W domu zachowuje czystość i lubi towarzystwo innych psów. Jak każde dziecko lubi także swoje pluszowe zabawki.
Jest jeszcze troszkę płochliwa, dlatego szukamy dla niej troskliwego domu, gdzie przy okazanej odrobinie cierpliwości będzie świetnym towarzyszem życia. Uczy się także spacerów na smyczy i… odpoczywania na kanapie. Warto zaznaczyć, bo to ważne, że… zaczęła nieśmiało przychodzić na głaskanie…
Bardzo pilnie szukamy dla Mary dobrego, cierpliwego i spokojnego domu, także z innym pieskiem. Niech się wreszcie nie błąka, niech znajdzie swój port na zawsze.
Kontakt – Tel. 530 516 102

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Grzecznościowe
Dora
1 rok 9 miesięcy
Więcej
Bora
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Murzynek
1 rok 1 miesiąc
Więcej
Goofy
9 miesięcy
Więcej