Miluś

Miluś to śliczny, roczny piesek, w którego żyłach płynie krew siberian husky. Jest psem zjawiskowej urody, o lekkiej, sportowej sylwetce, brązowych oczach oraz oklapniętym uszku, które dodaje mu uroku.
Miluś jest psem bardzo kontaktowym, uwielbia towarzyszyć człowiekowi i miło spędzać z nim czas. Również dzieci mogą czuć się przy nim bezpiecznie, o ile będą wobec niego delikatne i nienachalne, a ich kontakty będą pod stałym nadzorem. Jednak ze względu na swoją żywiołowość, Miluś nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, gdyż potrafi zatracić się w zabawie i może przypadkowo przewrócić ludzkiego szkraba. Wobec ludzi piesek jest łagodny i delikatny, szybko nawiązuje z nimi kontakt. Ten wiecznie radosny piesek jest bardzo pojętny, wpatrzony w człowieka . Miluś przybiega na zawołanie, przy odpowiedniej motywacji błyskawicznie się uczy nowych komend, rewelacyjnie pojmuje zabawę klikerem. Miluś jest typem towarzyskiego pieszczocha: uwielbia być obok człowieka.
Jak przystało na psie dziecko, w głowie mu zabawy i figle. Uwielbia bawić się z pobratymcami, swoich opiekunów również zaprasza do zabawy, miewa chwile zatracenia, kiedy szaleje ile sił w łapkach. Ma niespożytą ilość energii, świetnie nadaje się do psich sportów. Jest bardzo skoczny (łatwo go sprowokować do wysokich "lotów"), zwrotny i energiczny, dlatego też sprawdzi się w agility. Wielką przyjemność sprawia mu udział w dogtrekkingu, nie odmówi także dłuższego spaceru na łono natury w gronie swojej rodziny i najbliższych przyjaciół. W domu zachowuje się dobrze, umie sygnalizować chęć wyjścia za potrzebą. Może zamieszkać także z domowym mruczkiem, gdyż również wobec kotów zachowuje się łagodnie i przyjacielsko. Psiak jest już wykastrowany. Bardzo przywiązany do człowieka Miluś czeka na dom.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Fanta
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Oskar
4 lata
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Bakuś
9 lat
Więcej