Miodek

Miodek… niezwykle delikatny piesek sparaliżowany strachem.
Ten piesek łamie serce podwójnie. Boi się człowieka, a jednocześnie chce żeby człowiek był przy nim. Uwielbia być drapany, uwielbia być czesany. Z wdzięczności liże zaraz po rękach i nieśmiało merda ogonkiem. Niechętnie chodzi gdy człowiek jest obok… ktoś bardzo ale to bardzo go skrzywdził. Jak gdzieś idzie, to zaraz się patrzy na człowieka czy może… i czy nie zostanie za to skarcony. Większość czasu spędza na swoim posłanku. Miodek w domu nie niszczy ani nie szczeka. Natomiast widok smyczy go paraliżuje do tego stopnia, że trzeba go nosić i powoli przełamywać strach.
Z tych powodów szukamy dla naszego kochanego Miodka domku z ogrodem po którym będzie mógł swobodnie chodzić, żeby nie stresować go spacerami na smyczy. Miodek potrzebuje spokojnego domu, bo w takim miejscu się otwiera na człowieka. Idealny byłby dom z innym pieskiem, bo wtedy Miodek wesoło za nim podąża. Miodkowi nie przeszkadzają też absolutnie koty .
Piesek znajduje się w Poznaniu w domowym hoteliku. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Wymaga pracy i spokoju, ale w dobrym domu stanie się idealnym członkiem rodziny za którą wskoczy w ogień.
Kontakt w sprawie Miodka – Tel. 666 477 177 – jeśli nie odbieramy, proszę o sms, oddzwonimy (praca).

Psy do adopcji

Misiu
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Oreo
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Paco
3 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Oskar
2 lata
Więcej