Misiek

GRZECZOŚCIOWE
Misiek jest piękny. W typie mniejszej wersji collie, bezowy, kudłaty. Ma chyba około 3-4 lat. Łagodny i ogromnie spragniony człowieka.
Ostatniej zimy został znaleziony przez właścicieli Domu Wypoczynkowego PAULINA w Poroninie ul. Kośne Hamry 15 B, gdy leżał pod płotem potrącony przez samochód, który jak to zwykle bywa nie zatrzymał się z pewnością, bo psu nie udzielił pomocy.
Psiak został zabrany do weterynarza, wyleczony i teraz jest sprawnym i kochanym przyjacielem.
Problemem jest tylko to, że nie ma gdzie się podziać.
Pani Katarzyna, właścicielka domu – nie ma serca trzymać go tam, gdzie jest (widać na zdjęciach), w małym wydzielonym kawałku koło drewutni. Nie może przebywać w domu, bowiem zwykle jest tam sporo gości, biegających dzieci… Nawet na noc nie może być wypuszczany, bowiem na sporym odcinku posesja nie ma ogrodzenia – ogromna szeroka brama jest otwarta. Naprzeciwko ośrodek obozowo-kolonijny – mnóstwo dzieci na kilku obozach na raz .
Miśkowi potrzebny dom z podwórkiem, ogrodem, ciepła buda – bo grube futro ma. Gdy podchodzi się do płotu – psiak ogromnie się cieszy, na zdjęciach próbował pąkować łeb w nasze ręce.
Misiek wychodzi na spacery na smyczy – ale zawsze jest problem aby wszedł do swojej samotni, tam jest sam, rzadko kto ma czas tam iść i go pogłaskać. Zapiera się bo chciałby jeszcze i przede wszystkim – z człowiekiem.
Czy uda nam się poprawić jego dolę? Proszę pomóżmy mu jakoś razem.
Telefon do p. Katarzyny z Domu Wypoczynkowego: 785 924 582; 18 207 48 08

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Oreo
7 lat
Więcej
Misiu
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
3 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Paco
3 lata
Więcej