Monty

Monty jest bardzo energicznym, inteligentnym, odważnym, oddanym człowiekowi młodym psem. Wymaga bardzo dużo ruchu. Chętnie biega (nawet do 10 km). Nauczył się podstawowych komend (?do mnie?, ?siad?, ?miejsce?, ?łapa?) i grzecznego chodzenia na smyczy. Po tygodniu pobytu u nas oduczył się gonienia za rowerami. Przyzwyczaił się już do klatki. Wytrzymuje bez wyprowadzania do 9 godzin. Nie brudzi w mieszkaniu, chyba że dręczy go biegunka (co niestety kilka razy się powtórzyło). Monty świetnie
dogaduje się z kotami, z którymi obecnie mieszka. Nie zaczepia ich, nie goni. Obce koty na spacerze wywołują jego ciekawość ale łatwo można go zniechęcić do podchodzenia czy gonienia. Monty jest bardzo dobrze zsocjalizowany z psami. Bardzo chętnie nawiązuje z nimi kontakt. Monty nie wykazuje żadnych oznak agresji. Jest opanowany, chętnie stosuje się do wyuczonych poleceń. Monty wykazuje wybitne predyspozycje do aportowania. Od trzech tygodni, bez żadnych wstępnych ćwiczeń aportuje frisbee.
Zabawa szybko przerodziła się w wielką pasję. Monty nie tylko wyłapuje dysk w pełnym locie po kilkunastu metrach ale zaczął też ćwiczyć z powodzeniem kilka bardziej złożonych figur. Slalom między nogami człowieka, dog catch i overs przez kolano to z pewnością nie jego ostatnie słowo.

Monty mieszka w domu tymczasowym w Poznaniu i czeka na własny dom na zawsze.

Psy do adopcji

Mokka
4 lata
Więcej
Borus
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Filip
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej