Negra

Nazwałam ją Negra. Piękna młoda, pięknie, mocno zbudowana, spora, ma około 8 m-cy – sunia przeżyła w swoim życiu wielka tragedię, poważny wypadek. Trafiła do kliniki, gdzie mimo iż niczyja – została poddana leczeniu. Teraz jest już po operacji łapy – pozostały szwy i łysina w okolicy kolana, która zarasta..
Poznałam ją około 2 tygodni temu, gdy zabierałam z kliniki spaniela Koko. Poszłam do suni, żeby zrobić kilka fotek. Cieszyła się z wizyty, ale okazywała to bardzo spokojnie. Spędza swoje dni przywiązana na smyczy.
Negra juz jest zdrowa, noga zagojona, czeka na dom.

Zabrana z kliniki, trafiła do krótkotrwałego domu tymczasowego. Jednak jej czas w domu się kończy. Musi odejść. Gdzie?
Schronisko dla niej to pewna śmierć. Innego wariantu nie mamy a to przecież jeszcze psie dziecko.
Sunia jest łagodna i przesympatyczna.

Doskonała w kontakcie z dziećmi, z którymi teraz mieszka. Kocha je ogromnie, śpi w ich pokoju. W nowym miejscu bardzo dobrze się odnalazła, nie jest strachliwa. Na smyczy się nie wyrywa, reaguje posłusznie na zmianę kierunku, nie ciągnie.
Sunia biega juz bardzo dobrze – młody organizm dał sobie radę. Kto ma dziecko, a weźmie ją do siebie, będzie miał najwspanialszą opiekunkę i towarzyszkę zabaw. Negra woli towarzystwo rozbieganych i hałaśliwych dzieci niż dorosłych siedzących przy stole w kuchni.

Negra szuka stałego domu i miłości !!! Najlepiej w okolicy Poznania, ale nie jest to konieczne. Poszukuje domu, który zrozumie, że sunia miała poważny uraz i trzeba na początku na nią uważać. Jednak to szczeniak, duży szczeniak i z czasem będzie zupełnie sprawna. Zresztą już widać, jak sobie dzielnie poczyna.
Warunkiem jest dom – a tego niestety nie ma.

Pomóżcie Negrze, 8 m-cznemu psiemu dziecku – znaleźć swoją przystań na całe życie!
Kontakt w sprawie suni:
Meil;
dana@brenner.com.pl

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Oskar
4 lata
Więcej
Mini
12 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bakuś
9 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Benji
7 lat
Więcej