Pchełka

Pchełka została znaleziona 16.06.2011 (czwartek) koło godziny 19-20 w Luboniu ale już na odcinku drogi poza zabudowaniami (na polach). Była bardzo wystraszona ale ufna. Nie było problemu aby ją pogłaskać i wziąć na ręce. Ta maluda miała szczęście – trafiła na wspaniałego człowieka, który nie przeszedł obok jej cierpienia obojętnie. Zabrał ją do siebie, zaopiekował się, nakarmił, napoił, zbadał u weterynarza i zrobił ogłoszenia. Niestety nie mogła zostać w tym domku bo pies, który tam mieszka zagrażał jej bezpieczeństwu. Tym samym malutka, drobniutka Pchełka trafiła pod opiekuńcze skrzydła Animalii i do domku tymczasowego. Ta maleńka psinka ma zaledwie 3 miesiące. Jest zdrowa ale wychudzona. Została odpchlona i odrobaczona, a 1 lipca zostanie także zaszczepiona. Szukamy dla niej wspaniałego domku stałego, który wynagrodzi jej to co już w swoim krótkim życiu przeszła.
Pchełka jest bardzo radosną, ufną i mądrą pieszczoszką ale pomimo swoich zaledwie 3 miesięcy życia, musiała zostać skrzywdzona przez innego psa – boi się psów i reaguje warczeniem. Ma zatem charakterek.
Pchełka bardzo lubi zabawę z piłką i towarzystwo ludzi. Będzie wspaniałą towarzyszką.
Zabierając ją od Pana, który ją znalazł musieliśmy jedno obiecać – że nigdy, przenigdy nie oddamy jej do schroniska. Oczywiście obiecaliśmy.
Prosimy – pomóżcie nam tego słowa dotrzymać!

Kontakt w sprawie Pchełki:
marylin-fdz@wp.pl tel. 603 – 407 – 387

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Oskar
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
3 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
Myszka
2 lata
Więcej