Rudy

Rudy jest kilkuletnim spanielkiem – którego bezduszny właściciel w przeddzień zimy porzucił na podpoznańskiej stancji benzynowej. Brudny, skołtuniony pies, przerażony bezdomnością trafił do przytuliska dla psów pod Poznaniem i pod opiekę Fundacji Animalia.
Rudy okazał się przesmpatycznym psem, kocha ludzi, jest absolutnie pozbawiony agresji do człowieka. Pozwala wszystko przy sobie zrobić, od kąpania, czesania, strzyżenia, do czyszczenia uszu ( w bardzo dobrym stanie) do grzebania w misce przy jedzeniu. Jest jedynie trochę zaborczy o to właśnie jedzenie, zabawki czy przytulania do swego człowieka – w stosunku do innych zwierząt.
Spanielek coraz lepiej chodzi na smyczy, przybiega na zawołanie a za swoim opiekunem tęsknie popiskuje – widać że boi się kolejnego porzucenia. Musiał przeżyć wielka tragedię, na pewno mieszkał w domu, gdyż do domu się garnie.
Nie wiemy dlaczego ktoś porzucił go w tak bestialski sposób. Teraz Rudy szuka domu, w którym zapomni o swoich przeżyciach. Domu który cierpliwie przekona go, iż już nigdy nie będzie bezdomny. Domu który pokocha Rudego.
Pies ma książeczkę zdrowia, jest odrobaczony, zaszczepiony i po kastracji będzie gotowy do adopcji.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Bazyl
13 lat
Więcej
Max
10 lat
Więcej
Riko
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Molly
9 lat
Więcej