Sara

04.11.2016 Sara po krótkiej ale nieuleczalnej, ciężkiej chorobie odeszła za Tęczowy Most. Była jedna z naszych najdłuższych rezydentek – od wielu lat mieszkała w hotelu. Nikt nie dał jej szansy aby mogła pokazać jak wspaniała była sunią. Dobrze, że była kochana w hotelu – dziękujemy!
Nie zapomnimy o Sarze!

Sara – piękna sunia w typie owczarka.
Jest wesoła i chętna na współpracę z człowiekiem.
Sara to genialny pies! Jest inteligentna i odważna – doskonała do szkolenia. W hotelu dla zwierząt, w którym przebywa szybko nauczyła się nowych zasad i ogłady towarzyskiej. Ma wielki potencjał i jeśli tylko ktoś da jej szansę i dom odwdzięczy się całą sobą! Jest jedną z ulubienic opiekunek w hotelu.
Jest średnio energiczna, bardzo przyjazna, przymilna, po prostu fajna. Sara szuka swojego człowieka na spacery (nie wymaga długich), które uwielbia, do zabaw, którymi tak się cieszy. W stosunku do ludzi jest łagodna i bardzo kochana, z psimi towarzyszami bywa jednak różnie. Sara nie ma kawałka ucha, może zostało odgryzione, a może stało się coś gorszego – nie wiemy, jednak nie odbiera to jej uroku.
Sara jak najbardziej nadaje się do mieszkania czy domu. Nie szczeka bez przyczyny, w swoim boksie, w którym ma wstawioną kanapę nie niszczy niczego. Od 2 lat jest z nią jej ulubiona zabawka żółwik. Potrzeby fizjologiczne zawsze załatwia poza boksem, jest bardzo czystym psiakiem.
Jest zaszczepiona, wysterylizowana. Ma ok. 8 lat – dużo przed nią. Potrzebuje domu na zawsze, oby tylko ktoś ją zauważył.
Kontakt w sprawie adopcji:

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety informacyjnej oraz zgoda na wizytę przedadopcyjną.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Benji
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Molly
8 lat
Więcej