Nakarm koty z Cote 2017 – pomóżcie nam w głosowaniu na nasze koty

Bardzo prosimy o udział w akcji o głosowanie na nasze bezdomne koty.
Nie otrzymujemy dofinansowania z gminy, na utrzymanie każdego kociaka karmę musimy kupić a środki na zakup – uzbierać.
Prosimy – pomóżcie!!!

W związku z kolejną €“ czwartą już edycją naszej akcji „Nakarm koty z Cote 4” zdecydowaliśmy się napisać do Państwa maila. Pragniemy przedstawić najważniejsze informację oraz gorąco zachęcić do wzięcia udziału w akcji!
To już czwarta edycja akcji „Nakarm koty z Cote”, której celem jest wsparcie kociaków ze schronisk i znajdujących się pod opieką fundacji. W poprzednich edycjach przekazaliśmy łącznie ponad 7 ton karmy dla kotów. Również w tym roku od każdej butelki wina Cote, sprzedanej w terminie od 12.12.2016r. do 03.03.2017 r., przeznaczymy 10 groszy na zakup karmy, która trafi do wybranych placówek.
Akcja rozpoczyna się 12.12.2016 r. i promowana będzie na zawieszkach dołączonych do win Cote w punkcie sprzedaży oraz na materiałach dystrybuowanych w Internecie na profilu Cote, stronie internetowej Vinex oraz w magazynie „Kocie sprawy”.
W przeciągu całej akcji przewidujemy zebranie kwoty, pozwalającej na zakup karmy o wartości powyżej 30 000 zł
Akcja podzielona jest na trzy etapy, w każdym z nich weźmie udział 8 schronisk lub fundacji, a 4 z każdego Etapu zostaną nagrodzone karmą:
Etap 1: od 12.12.2016 r. do 06.01.2017 r.
Etap 2: od 09.01.2017 r. do 03.02.2017 r.
Etap 3: od 06.02. 2017r. do 03.03.2017r.
W każdym Etapie na naszej stronie na facebooku dla użytkowników będzie dostępna lista 8 placówek, na które będzie można oddać głos (https://www.facebook.com/WinoCote?fref=ts)
Głosować mogą TYLKO osoby pełnoletnie
Po zakończeniu każdego Etapu karma trafi do 4 schronisk lub fundacji, które uzyskają największą liczbę głosów fanów.
Akcja prowadzona jest przy wsparciu producenta specjalistycznej szwedzkiej karmy dla kotów Husse ProKatt i właśnie ta karma trafi do schronisk (Skład: Mięso, pszenica, kukurydza, kurczak, tłuszcz zwierzęcy, gluten kukurydziany, łosoś, pulpa buraczana, drożdże, olej z łososia, fruktooligosacharydy, Yucca).
Organizatorem i sponsorem jest firma Vinex Slaviantsi Polska, dystrybutor wina Cote

Aktualności

19 sierpnia 2023
Nie porzucaj! Zabierz zwierzaka na wakacje!
Wakacje to czas wyjazdów we wszystkie zakątki Polski i Europy. Okres leniuchowania na plaży, górskich wędrówek i zwiedzania. Niestety jest…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Nie zostawiaj pupila w samochodzie!
Wakacje w pełni, to idealny czas na wycieczki samochodowe z czworonogiem w różne zakątki kraju. Auto, z jednej strony, to bardzo wygodny środek transportu,…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Akcja sterylizacja!
Co roku, na wiosnę, fundacyjną skrzynkę mailową i profile w social mediach zalewają zgłoszenia od ludzi, którzy znaleźli kotkę ze świeżo narodzonymi…
Czytaj więcej