Pomóźcie nam ratowac kotka Mankellka!!!

„Historia Mankella jest jak setki innych zalewających strony internetowe ale jeżeli dostał szansę to może zostanie zauważony i dzięki pomocy ludzi szansa nie zostanie zmarnowana.
Mankell jest 4,5 miesięcznym Kocurkiem wyglądającym na dwa miesiące. Znaleźliśmy go w niedzielny wieczór wyjeżdżając z Gorzowa w kierunku Poznania . Szedł „dzielnie” w kierunku szosy. Udało nam się zjechać na nieistniejące pobocze naszych dróg i zabrać Mankella kiedy stawiał łapę na szosie. Szczerze to miałam tylko wysiąść i go odstraszyć ale jak go chwyciłam to zobaczyłam pyszczek i oczy zaklejone ropą. .. Mankel l nie widział i nie czuł. był zdezorientowany i ociekał błotem rozbryzgiwanym przez przejeżdżające samochody. Nie pozostało nam nic innego jak zabrać Mankella w podróż do Poznania. Imię Mankell otrzymał po autorze książki, która właśnie słuchaliśmy w samochodzie gdy kociak nieświadomie wybrał zły kierunek drogi.
Obecnie stan Mankella jest bardzo ciężki (ma koci katar, anemię, jest niedożywiony) i bez intensywnej pomocy nie ma szans na przeżycie. Walczy codziennie pod kroplówką a jedzenie przyjmuje na siłę ze strzykawki w postaci płynnej. Choroba zabrała już mu jedno oko a drugie wymaga leczenia. Jeśli kotek przetrwa najtrudniejsze dni, czeka go operacja czyszczenia pustego oczodołu i zaszycia powiek.”
Leczenie kotka finansuje nasza fundacja i dziś już wiemy, że będą to bardzo duże koszty… Bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc, za którą będziemy bardzo wdzięczni.
Prosimy o wpłaty na konto fundacji z dopiskiem "dla Menkellka" lub udział w naszych aukcjach charytatywnych na allegro. Aukcje, z których dochód będzie przeznaczony na jego leczenie, mają to zaznaczone w tytule i opisie aukcji.

Mankell chce żyć, pomóżcie nam nie zmarnować tej szansy.

Aktualności

16 maja 2024
Pomocna dłoń od Darczyńców
Kolejny zaangażowany Darczyńca postanowił dołączyć do grona firm, które nas wspierają.Serdecznie dziękujemy i ślemy pozdrowienia Sklepowi ROYAL SHOP. Wspólnie możemy…
Czytaj więcej
24 kwietnia 2024
18-ste urodziny Fundacji dla zwierząt Animalia!
Kochani! Animalia kończy 18 lat!To już AŻ 18 lat pomagania zwierzętom!!! Bądźcie tego dnia z nami! Świętujmy razem! Zapraszamy wszystkich…
Czytaj więcej
12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej