Pomóźcie nam ratowac kotka Mankellka!!!

„Historia Mankella jest jak setki innych zalewających strony internetowe ale jeżeli dostał szansę to może zostanie zauważony i dzięki pomocy ludzi szansa nie zostanie zmarnowana.
Mankell jest 4,5 miesięcznym Kocurkiem wyglądającym na dwa miesiące. Znaleźliśmy go w niedzielny wieczór wyjeżdżając z Gorzowa w kierunku Poznania . Szedł „dzielnie” w kierunku szosy. Udało nam się zjechać na nieistniejące pobocze naszych dróg i zabrać Mankella kiedy stawiał łapę na szosie. Szczerze to miałam tylko wysiąść i go odstraszyć ale jak go chwyciłam to zobaczyłam pyszczek i oczy zaklejone ropą. .. Mankel l nie widział i nie czuł. był zdezorientowany i ociekał błotem rozbryzgiwanym przez przejeżdżające samochody. Nie pozostało nam nic innego jak zabrać Mankella w podróż do Poznania. Imię Mankell otrzymał po autorze książki, która właśnie słuchaliśmy w samochodzie gdy kociak nieświadomie wybrał zły kierunek drogi.
Obecnie stan Mankella jest bardzo ciężki (ma koci katar, anemię, jest niedożywiony) i bez intensywnej pomocy nie ma szans na przeżycie. Walczy codziennie pod kroplówką a jedzenie przyjmuje na siłę ze strzykawki w postaci płynnej. Choroba zabrała już mu jedno oko a drugie wymaga leczenia. Jeśli kotek przetrwa najtrudniejsze dni, czeka go operacja czyszczenia pustego oczodołu i zaszycia powiek.”
Leczenie kotka finansuje nasza fundacja i dziś już wiemy, że będą to bardzo duże koszty… Bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc, za którą będziemy bardzo wdzięczni.
Prosimy o wpłaty na konto fundacji z dopiskiem "dla Menkellka" lub udział w naszych aukcjach charytatywnych na allegro. Aukcje, z których dochód będzie przeznaczony na jego leczenie, mają to zaznaczone w tytule i opisie aukcji.

Mankell chce żyć, pomóżcie nam nie zmarnować tej szansy.

Aktualności

5 czerwca 2023
Kocie drzwi otwarte. Zapraszamy 10 – 11 czerwca.
Wiemy, że wielu z Was, obserwujących naszego FB, myśli o adopcji kota lub kotów, ale waha się i odkłada podjęcie…
Czytaj więcej
22 maja 2023
Akcja edukacyjna we współpracy z Poznańskim Prestiżem.
Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zaczęliśmy niedawno współpracę z magazynem Poznański prestiż! Dziękujemy pięknie Redaktor Naczelnej magazynu, pani Alicji…
Czytaj więcej
19 maja 2023
Zapraszamy na Kejterówkę 2023 w nadchodzący weekend 20-21.05.2023! Poznań Cytadela
Przed nami kolejny Kejtrówkowy weekend – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Kejtrówkę 2023 w dniach 20 – 21.05.2023 na poznańską…
Czytaj więcej