Przytulisko w Buku ma nowe budy – dziękujemy

Schronisko w Buku – czyli bezdomne psiaki pod opieką Fundacji Animalia otrzymały nowe budy. Wykonane na specjalne zamówienie, porządnie ocieplone – są gwarancja dobrych warunków dla psiaków – tylko tyle niestety jesteśmy w stanie im zapewnić – a przecież marzą o domu.
Bardzo dziękujemy portalowi Po prostu pomagam – za udostępnienie naszego ogłoszenia i za życzliwość.
Fundacja Po Prostu Pomagam – pomagaj i zbieraj razem z PoProstuPomagam.pl
Ale przede wszystkim dziękujemy Państwu – wszystkim Darczyńcom, którzy wpłacając na stronie poprostupomagam i na konto Fundacji Animalia przyczynili się do zebrania środków na zakup bud dla naszych podopiecznych.
Akcja na portalu trwa do końca roku – zabrakło już tak niewiele. Każdy grosik dla bezdomnego psiaka pomoże w zapewnieniu mu godnych warunków życia w oczekiwanie na spełnienie jego największego pragnienia.