Zapraszamy 28 sierpnia od godz. 13 na Łazarskie Pożegnanie Lata.

Kochani mieszkańcy Łazarza i nie tylko! 🙂🌞🌻🌞

Już 28 sierpnia serdecznie zapraszamy wszystkich na Skwer Eki z Małeki, gdzie pożegnamy lato na ŁAZARSKIE POŻEGNANIE LATA – [Koncerty / Warsztaty / Gastronomia / NGO] start godz. 13!

🌻 Na Pożegnaniu Lata na naszym stoisku będzie można znaleźć kocie i psie gadżety. Najmłodsi (i nie tylko 😉 ) będą mogli pomalować swoje buzie, a starsi będą mogli dowiedzieć się o co z tą adopcją kotów/psów chodzi oraz jak przygotować się na czworonożnego przyjaciela w domu. Będzie można dowiedzieć się jak wyglądają miejskie programy kastracji/sterylizacji i dlaczego jest to takie ważne by ograniczać bezdomność zwierząt.Jeśli nurtują Was pytania związane z tymi tematami zapraszamy serdecznie. 🙂

🌻 Będzie można spotkać się z innymi organizacjami i inicjatywami związanymi z Łazarzem i nie tylko.

🌻 Odbędą się otwarte warsztaty np. z:- Rękodzieła- Rzeźby w drewnieNajmłodsi uczestnicy będą mogli zająć się przygotowanymi dla nich grami i najróżniejszymi zabawami!

🌻 Będzie można posilić się pysznymi różnościami, bo i gastronomi łazarskiej na wydarzeniu nie zabraknie.

🌻 A od już od godz. 15 ruszą koncerty, żegnające ten piękny letni czas. Więcej szczegółów o tym co się będzie działo W OPISIE WYDARZENIA ŁAZARSKIE POŻEGNANIE LATA.

Na zdjęciach widzicie kilkoro z naszych podopiecznych szukających domów: sunia Mini, kotka Pumka, kociaki Gryzak i Gryzelda, psiaki Figo i Bono z Buku oraz Ciri i Arwena.

Aktualności

4 października 2023
Podziękowania za wsparcie naszych podopiecznych.
Jesienne wsparcie dla Podopiecznych naszej Fundacji! Wśród Darczyńców witamy Hotel Crocus – serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w opiece nad Zwierzętami.
Czytaj więcej
19 sierpnia 2023
Nie porzucaj! Zabierz zwierzaka na wakacje!
Wakacje to czas wyjazdów we wszystkie zakątki Polski i Europy. Okres leniuchowania na plaży, górskich wędrówek i zwiedzania. Niestety jest…
Czytaj więcej
17 sierpnia 2023
Nie zostawiaj pupila w samochodzie!
Wakacje w pełni, to idealny czas na wycieczki samochodowe z czworonogiem w różne zakątki kraju. Auto, z jednej strony, to bardzo wygodny środek transportu,…
Czytaj więcej