Anabel

Mała Anabel. Kotka nie posiadała odbytu i załatwiała swoje wszystkie potrzeby przez cewkę moczową.

Trochę to dramatycznie wyglądało i na początku wszyscy się martwili co to będzie z kotusią. Tym bardziej, że waga w dniu przyjazdu to było ledwo 490 gram u 2 miesięcznego kociaka i kitka była naprawdę taką tycią kruszynką. Teraz (wrzesień 2021 r.) dziubek kochany waży już 890 g.  Pod wpływem dużego ciśnienia w końcu pękła jej błonka zasłaniająca odbyt. W obecnej chwili załatwia się „obiema dziurkami”.

Jak tylko nabierze odpowiedniej wagi, czeka ja operacja zamknięcia przetoki. Czego nie możemy się doczekać, razem z Panem Doktorem zajmującym się Anabel.
Poza tym Anabel to normalny radosny i raczej żwawy dzieciak.
Lubi zabawy z innymi kotami biega za nimi taki mały kłębuszek, albo ucieka jak już zwróci ich uwagę. Bryka jak taki mały koziołek.
Anabel kocha też ludzi i przytulanie, jak już się wybawi, bo wiadomo są pewne priorytety.
 A jak to małe ciałko mruczy, nawet nie jak traktor, ale jak konkretny koci kombajn. 😉 ❤
Oczywiście ten słodziak będzie szukał kochającej rodziny jak już ogarnięty będzie zabieg. Fajna z niej kiteczka, więc liczymy na kolejkę chętnych. 🙂
A póki co gdyby ktoś chciał wesprzeć Anabel w jej drodze do odzyskania pełnej sprawności będziemy bardzo wdzięczni! ❤
Anabel ma też swój profil na portalu dlaschroniska.pl gdzie wystarczy kilka wolnych złotych by zakupić dla kruszynki małe co nieco
⬇⬇⬇
https://dlaschroniska.pl/?view=animal&id=HJDnqSXmK

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Julka
2 lata
Więcej
Kimchi
10 miesięcy
Więcej
Edward
6 lat
Więcej
W trakcie leczenia
Fidel
6 miesięcy
Więcej