Bankier

Kot Bankier został znaleziony w Koziegłowach – wg informacji pana prowadzącego sklep pokazywał się tam od 2-3 tygodni, nigdy jednak nie widziano przy nim człowieka-właściciela.
Prawdopodobnie mieszkał w jednym z bloków – pod tym blokiem kot koczował. Jak było nie wiemy. Wiemy, że musiał trafić pod opiekę, konieczne było udzieleniu mu pomocy.
Weterynarz powiedział że to kocurek, po kastracji, ma ok. 6 lat.
Bankier to wspaniały kot – bardzo spokojny, dał sobie zrobić 3 zastrzyki, obejrzeć zęby, zmierzyć temperaturę.
Nie jest bardzo zabiedzony, zjadł trochę mokrej karmy ale wilczy głód to nie był.
Zabrany do domu okazał się typowym domowym kotem – nie prycha, nie drapie, jest chętny na głaskanie. Często stoi pod drzwiami i miauczy, nie wiadomo czy chce wyjść na wolność czy szuka właściciela.
Zostawiony sam w domu wchodzi pod łóżko – jest tam trochę osłonięty narzutą. Wcześniej sam wszedł na kanapę ale generalnie nie chodzi za człowiekiem.
Bankier musiał trafić pod opiekę, zachorował bowiem na koci katar – zimno, mokro, deszczowo – a domowy kot nie miał gdzie się schronić. Dostał leki, został też odpchlony. Mamy nadzieję, że odzyska zdrowie.
Liczymy, że znajdzie się człowiek, który da mu dom, do końca życia, taki prawdziwy. Dom który pozwoli mu znów uwierzyć. Dom, który rozproszy jego smutek.
Piękny Bankier – bardzo prosi o taki dom.
Kontakt w sprawie kota:
Tel. 607 07 46 40
mail: fdz.animalia@wp.pl

Koty do adopcji

W bukowskim schronisku
Harry
2 lata
Więcej
Mruczuś
5 lat
Więcej
Flora
4 lata
Więcej
Zosia
6 lat
Więcej