Belladonna

Historia Belladonny jest długa. Kotka została podrzucona na jedno z osiedli w podpoznańskiej miejscowości. Była wtedy w zaawansowanej ciąży. Na szczęście ktoś uratował ją oraz jej nowo narodzone dzieci, przywożąc ją do naszej fundacji. Kotka odchowała szóstkę kociąt, które szybko znalazły domy. A ona nadal wypatruje swojego miejsca na ziemi.

Belladonna jest piękna, jak jej imię. To spokojna kotka o nieskazitelnym charakterze. Jest bardzo czuła, potrafi odwzajemnić się za delikatność i opiekę, a jednocześnie uwielbia zabawę! Bella jest mistrzynią w polowaniu na piórka – z pewnością chętnie wdroży swojego opiekuna w szczegóły tego zawodu.
Kotka bardzo lubi towarzystwo człowieka. Jednak do bliższych kontaktów trzeba ją nieco zachęcić. Jeśli ktoś jej pozwoli, to śmiesznie, przyjacielsko bodzie główką w czoło.
Bella nagromadziła w sobie ogrom miłości i… apetytu! Pomimo braku większości zębów świetnie radzi sobie z chrupkami. Nawet potrafi je upolować, jeśli są słabo schowane.
Niestety Belladonna nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami oraz dziećmi. Jest bardzo wrażliwa na zmiany i gwałtowne, niespodziewane zachowanie.

Belladonna czeka na swoje przeznaczenie – człowieka, który ją pokocha!

Kotka jest zdrowa, wysterylizowana i odrobaczona. Miała wykonane testy na FELV i FIF, które dały negatywny wynik.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Xena
1 rok 3 miesiące
Więcej
Batumi
1 rok 2 miesiące
Więcej
Marcel
2 lata
Więcej
Mrucząca Mysza
1 rok
Więcej