Belladonna

Naszą Belle dobrze pewnie znacie,bo jest pod opieką Fundacji nie od wczoraj. Choruje na nerki, ale dzięki oddanej Opiekunce, Pani Izie na się całkiem nieźle jak na swój stan zdrowotny. Pani Iza dba o nią jak o własne dziecko, podaje kroplówki i wszystkie leki, dba o regularne kontrole u weterynarza.Ostatnio pyszczek kotki zmartwił Opiekunkę – okazało się przy wizycie u Pani Doktor, że w pyszczku pojawiły się ropnie więc trzeba je wyleczyć i zagoić. Początkowo był strach, że to coś znacznie gorszego.. Na szczęście badania wykluczyły inne możliwości. Koteczka ma się lepiej, ropnie się  goją,  a my zbieramy na opłacenie jej leczenia za siepień i wrzesień. 

 

 🙏🙏Bardzo prosimy Was Kochani, pomóżcie nam! 🙏🙏

Bella zasługuje na wszystko co najlepsze ❤

👉   Link do zbiórki dla Koteczki  👉

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/bell

Bella to kot wyjątkowy. Kocha towarzystwo człowieka – wręcz pragnie jego kontaktu, lubi kiedy przebywa obok niej i poświęca jej swoją uwagę.
Za porcję pieszczot kotka odwzajemnia się słodkim mruczeniem. Kiedy chce okazać komuś swoje uczuci, tryka go delikatnie główką. Kicia ma przyjazne i łagodne usposobienie. ❤️

Bella to mistrzyni polowania. Z wielką chęcią bawi się wędkami z piórkami i urządza pogodnie za nimi. W tym fachu nie ma sobie równych. Kicia ma też całkiem spory apetyt. Pomimo braku zębów świetnie radzi sobie z gryzieniem chrupek. Jednak głównym składnikiem jej diety są wysoko mięsne posiłki. Z uwagi na problemy zdrowotne Bella może jeść tylko te bez zbóż i małą ilością tłuszczu. Kicia nie grymasi przy jedzeniu i ze smakiem zjada to, co dostanie na talerzu. 🐈🍽🍗
Kotka przebywa pod opieką naszej fundacji już od bardzo dawna, więc jej historia jest dość długa. Belladonna wciąż przeprowadzała się z jednego domu tymczasowego do drugiego. Borykała się wieloma problemami zdrowotnymi. 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Olaf i Elza
2 lata
Więcej
Flora
5 lat
Więcej
Anabel
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Cherry
3 lata
Więcej