Dipsi

Dipsi to jedna z Rabenek, trójki małych podopiecznych Fundacji dla Zwierząt Animalia. Kotka trafiła pod opiekę naszej fundacji jako kilkutygodniowe kocię. Wraz ze swoim rodzeństwem została znaleziona niedaleko siedziby firmy transportowej. Kocięta nie były tam bezpieczne.

Dipsi ma ok. 3 miesiące. To niezależna i bardzo energiczna kotka. Dipsi jest typem kota odkrywcy – z wyraźnym zaciekawieniem poznaje to wszystko, co dla niej nowe. Wszelkie zabawy intelektualne są stworzone dla niej. Kotka uwielbia skakać, wspinać się i zdobywać trudno dostępne miejsca. Wejdzie w takie zakamarki, w które inne koty zwykle nie wchodzą. Jest zwinna i sprytna. Dipsi ceni sobie niezależność. Przychodzi do człowieka po pieszczoty tylko i wyłącznie, kiedy ona tego chce. Zazwyczaj pozwala się głaskać i przytulać, ale wciąż zachowuje pewien dystans. Nie przepada za noszeniem. Jednak jesteśmy przekonani, że za jakiś czas nie będzie odstępowała człowieka na krok.

Kotka jest już odrobaczona, wkrótce czeka ją szczepienie.

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Marianek
5 lat
Więcej
Mentos
3 lata
Więcej
Dziurka
2 lata
Więcej
Luka
3 lata
Więcej