Dropsik

Dropsik (czarny z białymi skarpetkami i krawacikiem) i Fuksik (szary z białymi łapkami i krawacikiem) -śliczne 3/4 miesięczne kocie dzieciaki- szukają domu (domów).

Maluchy przyszły na prywatną posesję, zasiadły na kanapie która znajdowała się na tarasie i zasnęły. Może znalazły się tam z nadzieją, że tam je ktoś nakarmi a może poczuły, że tam mieszkają dobrzy ludzie,którzy się nimi zainteresują(?) Tym sposobem trafiły do podpoznańskiego niewielkiego schroniska i pod opiekę Fundacji Animalia.

Niestety pomimo tego, że zabiedzone nie były-nikt ich nie szukał. Dlatego my szukamy im najlepszego domu.

Są wesołe, wszędobylskie, otwarte. Z wielką ochotą poddają się głaskaniu i wszelkim miziankom.  Mruczą na zawołanie, a nawet na spojrzenie :). Dobrze byłoby, gdyby trafiły do domu razem…albo na dokocenie do domu z innym młodym kociakiem (takim maluchom zawsze raźniej jeśli mają z kim pobrykać). Ale nie jest to warunek konieczny.

Kto zaopiekuje się kocimi sierotkami i da im ciepły kąt?

Kontakt tel: 509 628 584

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Nora i Siódemka
1 rok 2 miesiące
Więcej
Mentos
8 miesięcy
Więcej
Viva
6 miesięcy
Więcej
W trakcie leczenia
Żabka
1 rok 2 miesiące
Więcej